המלצות

michalken

"רציתי שוב לומר לך תודה על העזרה העצומה שקבלתי ממך באימון הפרטי, אני מרגישה יותר בטוחה לנהל את העסק שלי והשנוי התרחש כאשר העלית למודעות את הדברים החיובים שיש בי. אני מודה שזו היתה עבודת נמלים אבל עבודה מושלמת שלך שהעמידה אותי על הרגלים.

תודה רבה וחג חירות שמח"

מירי בלוססקי, תיאטרון 'טיפת חיים'

"זה עזר לי לראות מקומות בחיים שהתמודדתי עם הפחד והצלחתי. ושאלתי למה זה צריך להיות שונה עכשיו?! הרגשתי שעשיתי ואני עושה את זה כבר וגם באתגר הזה אני יכולה"

זהבה גילמור, מורה ליוגה נשית

"זה היה משבר הרים, הבנתי! אני מפסיקה לוותר לעצמי, הגיע הזמן שהעסק שלי יקבל מקום!"

חני שומכר, מטפלת הוליסטית ומדריכת כלות

"תודה לך על תהליך אימון מיוחד שגרם לי לפתוח את העיניים לדברים שהייתי חסומה אליהם. הקשבת, נכנסת לגמרי לעולם שלי וקיבלתי שיקוף והזדהות. הרגשתי שיש לי מלווה ושיש לגיטימציה לכל מחשבה או לכל התלבטות ובכל זאת בסוף כל שיחה הייתה בהירות, הבנה והורדה למציאות. ב"ה אני רואה תוצאות, כל דבר שדיברנו עליו קיבל קידום בחיים שלי. אני ממליצה עלייך כמאמנת לכל אחת שרוצה להתקדם!

אביטל כהן, צלמת ויוצרת

"זה כמו לקחת את החלק בפאזל ולדעת איפה לשים אותו – יש לי בהירות, פה אסימון נפל… מרגישה מדהים, מעולה, זו דרך עבודה חדשה, אני אוהבת ומרגיש לי שהיא טבעית …"
"אני יכולה להגיד שאני עושה ומצליחה לעשות את זה. ועצם זה שהמחשבה שלא הכל יפתר בבת אחת, נתן לי רגיעה, משימה, משימה…. מתחילים לראות את הוויים – יש תחושה שדברים יורדים…" "אני רואה שהפער כבר לא כל כך גדול ביני לבין סרטון ולפני חודשיים זה לא היה לי בכלל אופציה"

איריס שוסטר, יעוץ משכנתאות

tal_michal

"למעשה, התהפכה לי ממש התפיסה השיווקית ויותר מכך, השתנה לי קהל היעד. במהלך הפגישה איטה שיקפה לי מתוך התשובות שלי, מה הוא סוג האנשים שאני רוצה שיגיעו אלי והבנתי, שעד כה פשוט יריתי לכיוונים הלא נכונים – לכיוונה של אוכלוסיה, שאינה מתאימה לי ולמה שאני מבקשת להעניק.

יותר מטופלים מגיעים אליי וכולם מקהל היעד החדש. אני חווה מימוש גדול של היכולת שלי ושל השאיפות שלי בתחום העיסוק שלי.

תודה איטה, הפגישה איתך הייתה מאוד משמעותית והשפיעה על איך שאני תופסת את עצמי כמטפלת ובמי אני רוצה ויכולה לטפל. את נפלאה!!"

מיכל שקד
"בידיים טובות"

http://www.facebook.com/GoodHandsTherapy

"…עזרת לי לחשוב על האתר מזווית קצת שונה, לגלות מה מושך יותר ופחות את הלקוח ומה כדאי ורצוי לשפר. והכי חשוב, הכל בא ממני, היה רק צריך לשאול את השאלות הנכונות. היום אני במהלך שדרוג רציני של האתר בעקבות התובנות…"

 רסיסים של אהבה

 http://resisim.net

Powered by WishList Member - Membership Software

גלילה למעלה