איטה טלאור

איטה טלאורשמי איטה טל-אור, מאמנת עסקית. אני מסייעת לבעלות עסקים להשתחרר ממחסומים בשיווק ומכירות ולהביא את הטוב שלהן לרשת, מתוך חיבור אותנטי לעצמן ולשליחותן בעולם, כדי שיוכלו להביא את הטוב שלהן לכל מי שזקוק לו.
אני נשואה ואם לשני ילדים קטנים, גרה במודיעין, הגעתי לתחום אחרי תואר ראשון בעצוב תעשייתי ב HIT חולון ותואר שני במדעי היהדות. תמיד שאלתי מה אני אהיה כשהיה גדולה, וכשגיליתי את האימון הרגשתי שזה ממש זה. למדתי אימון בגישה יהודית במכון 'כוונה' והוסמכתי כמאמנת.
בתחילת דרכי כמאמנת היו מצאתי את עצמי תקועה, דוחהפוחדת ומהססת. היה לי ממש קשה להסתכל לאנשים בעיניים ולשווק את עצמי. אמרתי אני צריכה ללמוד וכשאדע איך לעשות שיווק אז אוכל באמת להתקדם.העניין הוא שלמדתי ולמדתי וראיתי שאני לא מתקדמת מספיק. הבנתי שזה לא הידע שחסר לי, אלא המענה לקשיים הרגשיים-הפנימיים, וכשדיברתי עם בעלות עסקים, הבנתי שגם הן כמוני, מתקשות לעשות בגלל המחסומים הפנימיים. ידעתי שאם אני מאמינה שהכול אפשרי אם רק רוצים, אז זה בטח נכון גם בשיווק!הרי אני מאמנת ויש לי את כל הכלים כדי להתגבר על חסמים ולעשות את עצמי אשת השיווק הכי טובה של עצמי. הבנתי שאני עומדת לעשות את זה לא רק כדי לעזור לעצמי אלא גם לעזור לאחרות כמוני ובחרתי להתמחות באימון למחסומים בשיווק.
לקחתי את עצמי בידיים, עבדתי על המחסומים עם הכלים שרכשתי באימון, פיתחתי טכניקות מיוחדות, המתאימות במיוחד לחסמים בשיווק, חקרתי את הקשיים לעומק וביררתי מה גורם לעצמאיות קשיים בשיווק, ויצרתי דרך מובנית ושיטתית לצאת מהתקיעות ולקבל מוטיבציה לשווק ואפילו לשווק עם חשק ובטחון. דרך שניסיתי לא רק על עצמי אלא שעזרה גם ללקוחות שלי וגרמה להן למשוך לקוחות ולייצר הכנסות לעסק. בעזרת הלקוחות שלי והמשוב שלהן פיתחתי ושכללתי אותה למה שהיא היום.

אני מאמינה שכל אחת יכולה להיות אשת השיווק התותחית שהיא חלמה להעסיק (כדי לא לעשות זאת בעצמה). אני באמת חושבת שבעלת העסק יכולה לעשות את השיווק הכי טוב לעסק שלה. נכון שתמיד אפשר להעזר ביועצים ולקבל עצות ורעיונות. אבל מה שעושה את השיווק לתותחי זה את – זו שמשווקת. אני מאמינה שאם את מתחברת לעוצמות ולאיכויות שלך ואם המחשבה מכוונת למקום שמתאים לך אז את מזניקה את העסק שלך קדימה. זה תמיד בידים שלך, לפעמים צריך פשוט לגלות מה מתאים לך ואיך לרתום את כל האיכויות הנהדרות שלך לשיווק. לפעמים זה אומר שיש פה התפתחות אישית שצריך לעבור כדי שזה יקרה. אבל בכל מקרה, כל אחת היא תותחית בשיווק, חלק עוד צריכות לגלות את זה על עצמן.

Powered by WishList Member - Membership Software

גלילה למעלה