הגורם החמקמק שמשפיע על התוצאות שלך

איך יכול להיות שאני כל כך טובה במה שאני עושה ובכל זאת חשבון הבנק שלי לא מראה את זה?

איך זה שעשיתי הכל לפי הספר ועדיין לא נרשמו לי לסדנה?

איך זה שאני עובדת כל כך קשה ועדיין לא סוגרת את החודש?

איך זה שאף פעם לא הרוחתי יותר מ… בחודש?

שאלות כאלה עולות לא פעם בשיחות של עם בעלות עסקים שאני מלווה. שאלות שקשה לבטא. שאלות מתסכלות כי ההיגיון הרי אומר שיש יחס ישיר בין פעולה לתוצאה. ואז אני בדרך כלל פונה לבדוק את תודעת השפע, יחד עם בעלת העסק

מהי תודעת שפע

אולי נתקלת בעבר במושג הזה 'תודעת שפע', חשוב לי לומר שהמושג עצמו הוא רק מושג.
מה שחשוב להבין שלכל אחד מאתנו יש סט של אמונות, תפיסות, הנחות ומחשבות לגבי שפע בכלל וכסף בפרט (שפע הוא מושג רחב יותר מכסף, אבל לעניין הכנסות, כסף הוא המוקד שלנו כרגע).  

את רוב התפיסות והאמונות שיש לנו על כסף 'קיבלנו בירושה' ובצורה לא מודעת עוד בילדותנו מהסביבה הקרובה שבה גדלנו (ההורים שלנו, השכונה והתרבות שלנו).
למשל דרך משפטים ששמענו כמו:
"כסף לא גדל על העצים"
"מרבה נכסים מרבה דאגה"
"כסף לא קונה אהבה"
"כסף מלוכלך"
ועוד

מצבור האמונות, ההנחות והתפיסות על כסף =תודעת השפע.
לכן תודעת השפע משפיעה על היכולת להכניס כסף בלי שאנחנו מודעים למידת השפעתה. זהו הגורם החמקמק שמשפיע השפעה מכרעת על ההכנסות והרווחים שלך בעסק.

כבר בתחילת הדרך שלי כעצמאית כשראיתי על עצמי שקל לי לצבור את הידע והכלים לשיווק ולמכירה, אבל קשה לי מאוד ליישם את הידע הזה, הבנתי שהסוד הוא לא הידע. מהר מאוד הבנתי שזו לא רק אני וכך התחלתי את המסע שלי בפיתוח שיטה לשחרור מחסומים בשיווק ומכירה.
היום אחרי נסיון עם מאות בעלות עסקים, אני יודעת שכל פריצות הדרך הגדולות שראיתי אצל בעלות עסקים התרחשו קודם כל בראש ורק אחר כך קיבלו ביטוי בפעולות מוצלחות במציאות!

כי מה שקובע את גבול ההכנסות שלך הם גבולות התודעה שלך

אם יש משהו שאני רוצה שתקחי מהסיפור הזה, הוא שהתודעה היא הגורם הכי משמעותי מכל הגורמים להצלחה של עסק, גם בהיבט של הכנסות.

לכן, אם חשוב לך להגדיל יותר את ההכנסות שלך, הדבר הראשון שכדאי לך להשקיע בו הוא התודעה שלך. הדבר הזה שנמצא בין שתי האוזניים שלך.

איך תודעת שפע או תודעת חוסר יכולה לבוא לידי ביטוי בשיווק

החדשות הטובות הן שאת גבולות התודעה ניתן להרחיב. ככל שתתאמני ותסגלי הרגלים של תודעת שפע, תזהי ותשחררי אמונות שמפריעות לשפע להגיע, כך תרחיבי את התודעה ותגדילי את ההכנסות שלך.

אם זה מענין אותך, את מוזמנת לבדוק את הפרטים לגבי תכנית האימון נהנות מכסף, מרוויחות יותר. זו תכנית של עשר דקות השקעה ביום. עם תרגילים פשוטים שדורשים מעט מאוד השקעה כל יום, כך שאפשר לשלב את זה עם היומיום העמוס של בעלת עסק וכל שאר התפקידים שלך ואפילו עם החופש הגדול.

עם זאת, חשוב לי לומר: 
אין פתרונות קסם, זה לא מתאים למי שחושבת שאפשר בן לילה להפוך תודעת לכלוכית לתודעת סינדרלה.

תכנית אימון לתודעת שפע
תכנית האימון לתודעת שפע

מה דעתך? שמחה תמיד לשמוע

comments

שתפו:

מאמרים נוספים

מה הדבר הקטן שעוזר לי לא להילחץ כשאני משווקת

"זהו, נגמרו לי החיים!" אני זוכרת את הרגע הזה בבית החולים, לפני 12 שנה (בדיוק). אני מסתכלת על השעון וקולטת שעברו 40 דקות עד שבנזוגי ואני הצלחנו בכוחות משותפים, להחליף חיתול לתינוק שאך זה נולד לנו.40 דקות מרגע שקיבלנו לידינו חבילה עטופה ועד שהצלחנו להסיר את כל השכבות, להחליף את החיתול ולשים שוב (בצורה חובבנית

תודעה של מצליחנים

4 מדדי התודעה לקמפיין מוצלח

לאורך השנים יצא לי לראות קמפיינים מושקעים, שעשויים בקפידה ובמקצועיות שבכל זאת לא ממריאים. לעומתם ראיתי קמפיינים לא מהוקצעים, כאלה שהקופי (הכתיבה השיווקית שבהם) לא משהו ובכל זאת הם מצליחים. הסיבה לכך היא שהצלחה של קמפיין לא תלויה רק בכתיבה או בתהליך שיווקי שבנוי  בצורה מקצועית, אלא הרבה  בתודעה של בעל העסק. אספתי עבורך את

מה אפשר למכור בתקופת קורונה?

איך אפשר לקדם את העסק גם בתקופות של משבר כלכלי כדי לענות על השאלה הזו, יש לענות קודם כל לשאלה: האם בכלל קונים דברים בתקופת קורונה?
 כי לפחות אצל חלק מבעלי העסקים שאני מדברת איתם יש תחושה שאנשים לא קונים עכשיו שום דבר. אבל, אם נסתכל רגע על ההנחה שמסתתרת כאן:
האמנם "אנשים לא קונים עכשיו

הרשמו עכשיו

Powered by WishList Member - Membership Software

גלילה למעלה