לפתח תודעת שפע: המסע האישי שלי לתודעת שפע

פסח הוא זמן מצוין לדבר על כסף ועבדות, חופש ושחרור ואיך כל זה קשור לפיתוח תודעת שפע.

זה הסיפור שגרם לי לשנות תפיסה לגבי כסף ולפתח תודעת שפע

פעם, לפני כמה שנים, כשהעסק שלי היה בתחילת דרכו. לא הייתי מתייחסת לכסף. הרי אני לא צריכה כסף, כי 'כסף זה לא מה שחשוב בחיים'. לא ידעתי כמה אני מרוויחה (או לא מרוויחה) וכמה אני מוציאה. וכמובן גם מתמחרת את העבודה שלי נמוך מדי (העיקר שבכלל מישהו משלם לי).

"אם הכסף לא חשוב לך, איך את מצפה להרוויח הרבה ממנו?"


רצה הגורל ובאותה תקופה הזדמן לי לשחק במשחק עסקי שנקרא פרשביז. במשחק הזה צריך להרוויח כסף ולהגיע ליעד על לוח המשחק. בסיום המשחק אכן הגעתי ליעד, רק שלא הרווחתי כמעט כלום בדרך (כי כאמור, כסף זה לא חשוב).
הייתה לידי מישהי חכמה, שראתה את זה ושאלה אותי: "אם הכסף לא חשוב לך, איך את מצפה להרוויח הרבה ממנו?" 

האם אני משחקת את המשחק של הכסף?

אם הייתן שואלות אותי באותה תקופה, אם אני חיה טוב, היית אומרת לכן שכן. החיים שלי דבש. יש לי כל מה שאני רוצה ויותר.
אבל במונחים של כסף לא היה לי הרבה.

השיקוף הזה, היה לי משמעותי מאוד. הוא גרם לי להבין שיש משהו ביחס שלי לכסף שמונע ממני לשחק את המשחק של הכסף בעולם האמיתי ולהרוויח.

כסף לא קובע את האושר שלי

שאם כל הכבוד לתפיסה שלי, שהאושר שלי או איכות החיים שלי, לא נקבעים על ידי הכסף שיש או אין לי (מה שנכון גם היום). יש שדה שלם של שפע שאני לא פתוחה אליו, לא מחוברת אליו. וכל עוד כך אני חושבת, אני לא ארוויח הרבה ואם בחרתי להקים עסק ולא עמותה או סתם להתנדב, אז אני רוצה עסק מצליח שמרוויח.

לפתח תודעת שפע = לחבר בין רוחניות לחומריות

כך התחיל המסע שלי לאהוב ולהתחבר לכסף. מסע אישי לחבר בין הרוחניות (שמאוד הערכתי) לחומריות (שפחות הערכתי). או במילים אחרות, ללמוד ולהכיר את החוקים הרוחניים של הכסף וליישם אותם במציאות. וכל זה בלי לוותר על הערכים שלי ועל המשפחה שלי ועל כל מה שחשוב לי.


זה מה שאיפשר לי למשל, לחיות שנתיים בגרמניה (לפני יותר מ-5 שנים), להיות כמעט לגמרי לרשות הילדים שלי כשהם היו צריכים אותי, להביא לעולם עוד תינוקת וכל זה בלי שההכנסות שלי יפגעו. פיתוח המיינדסט הזה, הוא גם מה שבתקופת הקורונה איפשר לי להמשיך ולגדול עם העסק. להוציא מוצרים חדשים, לצד קיימים ולהתפרנס ממה שאני אוהבת ולעזור לנשים להגשים את עצמן. ​

היום יש לי את הזכות להעביר את זה הלאה וללמד נשים עצמאיות להתחבר לכסף , ליהנות ממנו ובסופו של דבר, גם להרוויח יותר.

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

שתפו:

מאמרים נוספים

מה לעשות אם לא אוהבים לשווק

מישהו יכול לשווק במקומי? מתי נכון לקחת איש שיווק ומתי לא? ומה עושים אם לא אוהבים לשווק? או אפילו שונאים? "אני לא רוצה לשווק, שמישהו אחר יעשה את זה בשבילי" לפעמים אני מקבלת טלפון ממישהי שמבקשת: "אני לא רוצה לשווק, שמישהו אחר יעשה את זה בשבילי". אני מבינה את המקום הזה. בעלי ובעלות עסק רבים

כמה זמן צריך להשקיע בשיווק

ואם ביום שלישי לא בא לי? או לא הספקתי?כמה זמן צריך להשקיע בשיווק? איך לשווק גם אם אין לך זמן לשווק להיות עצמאית, זה שינוי לא קטן שדורש רכישת מיומנויות חדשות כגון ניהול זמן וגם מיומנויות שיווק. כמה זמן צריך להשקיע בשבוע כדי לשווק? הדעות בתחום נעות בין 25 אחוז מהזמן עסק שלך ל 60

שיווק מפה לאוזן או שיווק בגוגל: מה עדיף?

"שלום, הגעתי אליך דרך האינטרנט", היא אומרת לי בטלפון"איזה כיף שהשיווק בגוגל עובד" אני חושבת לעצמי."אנחנו קבוצה של חברים ואני מחפשת הדרכת טיול באיזור" היא ממשיכה.בשלב הזה אני מבינה שנפלה טעות, הרי אני מלווה עסקים בשיווק בכלל. "לא משנה, קטעים" אני אומרת לעצמי ונותנת לה לסיים לספר בנחת, מה היא מחפשת ומפנה אותה למדריכת טיולים

איך לשווק נכון: עקרון המפתח שגורם לשיווק שלך לעבוד ולהצליח

כמי שעוסקת בשיווק כבר מעל עשור, אני יכולה לומר לכם שאי אפשר להבטיח דרך חסינה מטעויות, לגבי אף שיטה ואף פלטפורמה. להיפך, אם יש משהו שאני יכולה להבטיח לך לגבי שיווק הוא, שמתישהו, משהו ישתבש. מתישהו משהו לא יעבוד. אם רק הייתי יודעת אז, את מה שאני מלמדת היום, הייתי חוסכת לעצמי הרבה כאב לב.

הרשמו עכשיו

Powered by WishList Member - Membership Software

גלילה למעלה דילוג לתוכן