תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר: מורידי אנרגיות

DSC_4451

שם לפני הצעד הראשון, אחרי שהחלטת לעשות את השינוי שיביא לך הצלחה, כשאת הולכת בדרך שעוד לא הלכת בה בעבר. שם תפגשי ב'שומר' שלך. הוא פותח עין כשהוא מריח שינוי, מדליק אורות אדומים מהבהבים וסירנה. ובא להגן עליך, כך הוא חושב. 'סכנה'! 'ס כ נ ה'! הוא מתריע.

הוא רוצה לשמור עליך שלא תפגעי, רוצה שתיזהרי, רוצה בטובתך. הוא עושה את בצורה אחת, זו הצורה היחידה שהוא מכיר. הוא פשוט יורד עליך, ר צ ח!

"את גרועה בזה", "את לא מספיק טובה", "את לא יודעת כלום בזה", "לא מגיע לך", "את טיפשה", "עצלנית", "דחיינית", "דפוקה", "מי בכלל יסכים לשלם לך על זה?!", "את יודעת למכור, את?!", "את לבד בזה! אין מי שיתמוך או יפרגן לך"

האנרגיות צונחות, הוא נוגע לך בנקודות כואבות, את מתבאסת, איזה ייאוש, איזה תסכול, זהו, אין לך כוח לכלום. כאילו באמת ירד עליך הלילה, כאילו את באמת לבד. מחניקה את הגוש שעולה בגרון.

את מאמינה לו

את באמת מאמינה לו?

זה לא פעם ראשונה שהוא אומר לך את הדברים הללו, את כבר רגילה להאמין לו.

רגע! תעצרי שנייה!

אבל אם תאמיני לו איך תתקדמי עם העסק?

למה שתאמיני  לו בעצם?

מה, יש לו מנדט על האמת, מי הוא בכלל?

באמת מיהו?

הוא קול בתוכך, או אפילו בסביבה שלך – בן הזוג, אולי ההורים, שפשוט מפחד משינויים. חוסר וודאות מטריף אותו. הוא לא באמת יודע מה טוב לך, הוא רק רוצה שקט, להישאר איפה שמוכר וידוע, בלי שינויים. יש לו כונות טובות, באמת, אבל הוא לא מכיר דרך אחרת, בגלל זה הוא ככה, מתייחס אליך מגעיל. את מבינה, הוא קצת פרימיטיבי. עוד מהתקופה שהינו חיים במערות ובחוץ היו חיות מסוכנות. פחדן.

ויש לו גם תפקיד

שתתווכחי איתו. כן, כן, לעזור לך להגיד על עצמך דברים טובים, לענות לו. כדי שתוכלי להעלות לך את הבטחון עצמי.

אמר שאת לא מספיק טובה? תספרי לו על הפעמים בהיסטוריה האישית שלך שכבר הוכחת שיש לך את זה, שהיית מספיק טובה בזה ובזה וגם בדבר ההוא.

וכן, יש לך עוד לאן לשאוף ואיפה להשתפר, תודה שהוא מזכיר לך את זה. אבל גם יש לך גם על מה להיות גאה.

לא מזמן, הלכתי להרצאה, היה מעניין וממלא השראה. אבל כשהיא הציגה את עצמה עם כל סיפור החיים העשיר שלה, על חוויות של כמעט מוות. חשבתי לעצמי, "ואת מה? מה יש לך כבר לספר על עצמך? את הרי לא כמעט מתת. מה כבר עברת בחיים?" ישר האנרגיות צנחו לי, "מה, מישהו יבוא לשמוע אותי?!" שכחתי באותו רגע, את מה שכן עשיתי, את ההרצאות שכן העברתי, את הדברים שכן עברתי בחיים. את הפעמים שאנשים אמרו לי שאני מעוררת השראה. הייתי צריכה להזכר בזה כדי להרגיש קצת בעלת ערך. אבל גם הייתי צריכה את החוויה הזו כדי להיזכר שיש לי עוד מה ללמוד על איך להציג את עצמי יותר טוב, כי יש דברים שעברתי שהם מעוררי השראה ועד היום עוד לא סיפרתי עליהם כשאני מציגה עצמי והנה עכשיו אני יכולה לעשות את ההצגה הזו יותר טוב ממה שהיא הייתה עד היום.

אז תודה לך שומר, תודה שהגעת כדי להזכיר לי בדיוק איפה אני נמצאת, מה כבר יש לי בידיים, בנסיון, בכישורים ואיפה עוד נכונה לי דרך וגם איך לדייק יותר את העשייה שלי בפעם הבאה.

ותזכרי, אם מרגיש לך חשוך, זה רק בגלל שאת רגע לפני עלות השחר!

מוזמנת 'להביא את השחר שלך' בוובינר ללא תשלום שממוקד במורידי חשק ומעלי חשק בשיווק, כל הפרטים כאן

מה דעתך? שמחה תמיד לשמוע

comments

שתפו:

מאמרים נוספים

4 מדדי התודעה לקמפיין מוצלח

לאורך השנים יצא לי לראות קמפיינים מושקעים, שעשויים בקפידה ובמקצועיות שבכל זאת לא ממריאים. לעומתם ראיתי קמפיינים לא מהוקצעים, כאלה שהקופי (הכתיבה השיווקית שבהם) לא משהו ובכל זאת הם מצליחים. הסיבה לכך היא שהצלחה של קמפיין לא תלויה רק בכתיבה או בתהליך שיווקי שבנוי  בצורה מקצועית, אלא הרבה  בתודעה של בעל העסק. אספתי עבורך את

מה אפשר למכור בתקופת קורונה?

איך אפשר לקדם את העסק גם בתקופות של משבר כלכלי כדי לענות על השאלה הזו, יש לענות קודם כל לשאלה: האם בכלל קונים דברים בתקופת קורונה?
 כי לפחות אצל חלק מבעלי העסקים שאני מדברת איתם יש תחושה שאנשים לא קונים עכשיו שום דבר. אבל, אם נסתכל רגע על ההנחה שמסתתרת כאן:
האמנם "אנשים לא קונים עכשיו

בשנה הזו אני הולכת לעשות את זה אחרת: להיות מציאותית יותר ועדיין לכוון גבוה

עם פתיחת השנה העסקית החדשה,  אני רוצה לשתף אותך בכמה נקודות שיעזרו לך 'להיות מציאותית יותר השנה' אבל בלי לקצץ לך את הכנפיים. או בקיצור איך לקחת את נסיבות החיים ואת הלא ידוע בחשבון ועדיין לשאוף גבוה. 1. מתחילים עם רשימה של יעדים עסקיים לשנה הקרובה. הבסיס נשאר כרגיל 🙂 ההמשך הוא זה שמשתנה. 2. כשאת

הרשמו עכשיו

Powered by WishList Member - Membership Software

גלילה למעלה