תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר: מורידי אנרגיות

שם לפני הצעד הראשון, אחרי שהחלטת לעשות את השינוי שיביא לך הצלחה, כשאת הולכת בדרך שעוד לא הלכת בה בעבר. שם תפגשי ב'שומר' שלך. הוא פותח עין כשהוא מריח שינוי, מדליק אורות אדומים מהבהבים וסירנה. ובא להגן עליך, כך הוא חושב. 'סכנה'! 'ס כ נ ה'! הוא מתריע.

הוא רוצה לשמור עליך שלא תפגעי, רוצה שתיזהרי, רוצה בטובתך. הוא עושה את בצורה אחת, זו הצורה היחידה שהוא מכיר. הוא פשוט יורד עליך, ר צ ח!

"את גרועה בזה", "את לא מספיק טובה", "את לא יודעת כלום בזה", "לא מגיע לך", "את טיפשה", "עצלנית", "דחיינית", "דפוקה", "מי בכלל יסכים לשלם לך על זה?!", "את יודעת למכור, את?!", "את לבד בזה! אין מי שיתמוך או יפרגן לך"

האנרגיות צונחות, הוא נוגע לך בנקודות כואבות, את מתבאסת, איזה ייאוש, איזה תסכול, זהו, אין לך כוח לכלום. כאילו באמת ירד עליך הלילה, כאילו את באמת לבד. מחניקה את הגוש שעולה בגרון.

את מאמינה לו

את באמת מאמינה לו?

זה לא פעם ראשונה שהוא אומר לך את הדברים הללו, את כבר רגילה להאמין לו.

רגע! תעצרי שנייה!

אבל אם תאמיני לו איך תתקדמי עם העסק?

למה שתאמיני  לו בעצם?

מה, יש לו מנדט על האמת, מי הוא בכלל?

באמת מיהו?

הוא קול בתוכך, או אפילו בסביבה שלך – בן הזוג, אולי ההורים, שפשוט מפחד משינויים. חוסר וודאות מטריף אותו. הוא לא באמת יודע מה טוב לך, הוא רק רוצה שקט, להישאר איפה שמוכר וידוע, בלי שינויים. יש לו כונות טובות, באמת, אבל הוא לא מכיר דרך אחרת, בגלל זה הוא ככה, מתייחס אליך מגעיל. את מבינה, הוא קצת פרימיטיבי. עוד מהתקופה שהינו חיים במערות ובחוץ היו חיות מסוכנות. פחדן.

ויש לו גם תפקיד

שתתווכחי איתו. כן, כן, לעזור לך להגיד על עצמך דברים טובים, לענות לו. כדי שתוכלי להעלות לך את הבטחון עצמי.

אמר שאת לא מספיק טובה? תספרי לו על הפעמים בהיסטוריה האישית שלך שכבר הוכחת שיש לך את זה, שהיית מספיק טובה בזה ובזה וגם בדבר ההוא.

וכן, יש לך עוד לאן לשאוף ואיפה להשתפר, תודה שהוא מזכיר לך את זה. אבל גם יש לך גם על מה להיות גאה.

לא מזמן, הלכתי להרצאה, היה מעניין וממלא השראה. אבל כשהיא הציגה את עצמה עם כל סיפור החיים העשיר שלה, על חוויות של כמעט מוות. חשבתי לעצמי, "ואת מה? מה יש לך כבר לספר על עצמך? את הרי לא כמעט מתת. מה כבר עברת בחיים?" ישר האנרגיות צנחו לי, "מה, מישהו יבוא לשמוע אותי?!" שכחתי באותו רגע, את מה שכן עשיתי, את ההרצאות שכן העברתי, את הדברים שכן עברתי בחיים. את הפעמים שאנשים אמרו לי שאני מעוררת השראה. הייתי צריכה להזכר בזה כדי להרגיש קצת בעלת ערך. אבל גם הייתי צריכה את החוויה הזו כדי להיזכר שיש לי עוד מה ללמוד על איך להציג את עצמי יותר טוב, כי יש דברים שעברתי שהם מעוררי השראה ועד היום עוד לא סיפרתי עליהם כשאני מציגה עצמי והנה עכשיו אני יכולה לעשות את ההצגה הזו יותר טוב ממה שהיא הייתה עד היום.

אז תודה לך שומר, תודה שהגעת כדי להזכיר לי בדיוק איפה אני נמצאת, מה כבר יש לי בידיים, בנסיון, בכישורים ואיפה עוד נכונה לי דרך וגם איך לדייק יותר את העשייה שלי בפעם הבאה.

ותזכרי, אם מרגיש לך חשוך, זה רק בגלל שאת רגע לפני עלות השחר!

מוזמנת 'להביא את השחר שלך' בוובינר ללא תשלום שממוקד במורידי חשק ומעלי חשק בשיווק, כל הפרטים כאן

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

שתפו:

מאמרים נוספים

בניית נוכחות דיגיטלית ב-3 שלבים

מהי נוכחות דיגיטלית? "אם אתה לא שם אתה לא קיים"כך רץ הסלוגן של דפי זהב בזמנו.היום אפשר לומר את זה על נוכחות דיגיטלית. נוכחות דיגיטלית היא למעשה היכולת למצוא את העסק שלך ברשת. אם בחיפוש במנוע החיפוש של גוגל או במדיה החברתית.במילים פשוטות, אם מישהו יקליד עכשיו את שם העסק שלי בגוגל (במקרה שלי, שם

איך להתמודד כעסקים עם הגל החמישי

אחרי שבועיים של  בידודים וקורונה ושאר מרעין בישין של הגל חמישי הרבה בעלי ובעלות עסקים מוצאות את עצמם עם מציאות לחוד ותוכניות לחוד. חוסר הודאות חוזר לשלוט בכיפה. אפשר להתלונן לממשלה, אבל יש בהחלט דרכים להתמודד. הנה כמה מהם: להיות אמא עצמאית קודם כל, יש את מי שלא פנויה כרגע לעשות עסקים. לא משנה אם

איך להביא לקוחות לעסק גם אם אין לך נוכחות דיגיטלית

3 טכניקות מעשיות למשיכת לקוחות אם בדיוק פתחת עסק ואת רוצה להתחיל להתגלגל עם מה שיש (או יכול להתממש בקרוב).או שאת כרגע בתהליך שינוי או בניה של תשתיות שיווק אבל חשוב לך לפעול במקביל כדי להזרים הכנסות.אם חשוב לך להגדיל את כמות הלקוחות כרגע ואת צריכה לפעול מהר ובלי הרבה הכנות (כי הילד בבית בבידוד

למצוא את הייחודיות שלך

ונתן בהם סימנים: דרך אחרת למציאת הבידול שלך

בואו נודה על האמת, בידול הוא אחד הנושאים הכי קשים למציאה בעסק כל כך נפוץ לשמוע משפטים כמו: "אנשים לא מבינים מה בדיוק אני עושה" או "במה אני שונה מעוד אלף אחרים?" גם לי השאלה הזו הייתה תעלומה (למרות שאני מכירה על בוריו את תהליך מציאת הבידול) – לקח לי זמן למצוא את המילים המדויקות

הרשמו עכשיו

Powered by WishList Member - Membership Software

גלילה למעלה