להיות מצליחנית

motivationהצלחה תמיד הייתה חשובה לי והיה לה תמיד משמעות אחת, להשיג את המטרה שהצבתי לעצמי. יכולתי להיות מרוצה רק אם השגתי בדיוק את מה שתכננתי וציפיתי להשיג, אם זה להתקבל ללימודי עיצוב, או גודל ההכנסה שהצבתי לעצמי כיעד חודשי.

העניין הוא, שכל זה היה טוב ויפה אם אכן זה קרה. אבל אם לא הייתי משיגה בדיוק את מה שציפיתי ורציתי שיקרה, אז זה לא היה שווה כלום, זה היה כשלון.אם זה לא בית הספר הכי טוב ללימודי עיצוב אז זה לא שווה, אם זה לא גודל ההכנסה שהחלטתי, זה לא שווה.
וזה גרם לי להיות הרבה פעמים מתוחה ועצבנית, ביקורתית וקשה כלפי עצמי וגם, לא הבן אדם שהכי נוח לחיות לידו… כי אני כל הזמן בחוויה של איום על ההצלחה שלי.

ואני, לא נולדתי להכשל, נולדתי להצליח. כך שחווית האיום הייתה בהחלט משתקת. מה שגרם לי להמנע או לחשוש לאורך כל הדרך, לאבד בטחון ולא להנות מהרגע.

הייתי צריכה את העזרה של כמה נשים יקרות שנקראו בדרכי, כדי להבין שההסתכלות שלי צרה מאוד. שאני לא סופרת את מה שיש לי. את כמה שצמחתי בדרך, את הדברים שכן עשיתי וכן עבדו, את הדרך שעברתי. שאולי יש עוד משהו חוץ מרק להשיג את המטרה שהצבתי לעצמי. הבנתי שהצלחה היא מילה שאני בוחרת במה להטעין אותה. הצלחה זה מה שאני בוחרת שזו הצלחה. וזה לאו דווקא התוצאה ההיא שרציתי וקיוויתי לה.

הצלחה יכולה להיות כאן ועכשיו ולא רק בעתיד, בדברים כמו היכולת להיות נאמנה לעצמי תוך כדי שיווק ומכירה, גם אם הסדנא לא תתמלא כמו שאני רוצה ומתכננת. הצלחה יכולה להיות בעשייה באהבה ובהנאה, הצלחה יכולה להיות ביכולת לשלב את העסק עם חיי משפחה. המילה הזו יכולה לייצג כל כך הרבה דברים טובים, שגורמים לי להרגיש הצלחה ומצליחנות כבר היום, לפני המיליונים וההכרה הבינלאומית.

'אני כבר עכשיו מצליחנית'?

תתארי לעצמך מה היה קורה אילו, היית מסתכלת במה את כבר היום מצליחנית, מה זה יעשה לחייך? כמה בטחון ומצליחנות תשדרי ותפיצי לעולם, כבר עכשיו, והעולם יחזיר לך כפול ויותר. ככה העולם שלנו עובד, זה מה שמושך אנשים לבעל עסק מסויים ולא לאחר, זה מה שגורם לשפע להגיע.

טוב, אז איך עושים את זה?

ברור שיש תרגיל ליישום! הנה שלושה צעדים ליצירת מצליחנות, טוב במיוחד לפני כתיבת טקסט שיווקי, או לפני מכירה:

  1. ערכי רשימה של כל הדברים שאת מצליחה בהן בעסק, בשיווק, במכירה
  2. דמייני איך זה מרגיש לך בגוף כשאת כזו, מצליחנית. איך נראים חייך? איך נראה יום עבודה שלך? איך את עם אנשים?
  3. שחררי את הלחץ. סמכי על כך שמה שקורה הוא הדבר הכי נכון והכי טוב לך כרגע.

בהצלחה!!

 

 

 

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

שתפו:

מאמרים נוספים

בניית נוכחות דיגיטלית ב-3 שלבים

מהי נוכחות דיגיטלית? "אם אתה לא שם אתה לא קיים"כך רץ הסלוגן של דפי זהב בזמנו.היום אפשר לומר את זה על נוכחות דיגיטלית. נוכחות דיגיטלית היא למעשה היכולת למצוא את העסק שלך ברשת. אם בחיפוש במנוע החיפוש של גוגל או במדיה החברתית.במילים פשוטות, אם מישהו יקליד עכשיו את שם העסק שלי בגוגל (במקרה שלי, שם

איך להתמודד כעסקים עם הגל החמישי

אחרי שבועיים של  בידודים וקורונה ושאר מרעין בישין של הגל חמישי הרבה בעלי ובעלות עסקים מוצאות את עצמם עם מציאות לחוד ותוכניות לחוד. חוסר הודאות חוזר לשלוט בכיפה. אפשר להתלונן לממשלה, אבל יש בהחלט דרכים להתמודד. הנה כמה מהם: להיות אמא עצמאית קודם כל, יש את מי שלא פנויה כרגע לעשות עסקים. לא משנה אם

איך להביא לקוחות לעסק גם אם אין לך נוכחות דיגיטלית

3 טכניקות מעשיות למשיכת לקוחות אם בדיוק פתחת עסק ואת רוצה להתחיל להתגלגל עם מה שיש (או יכול להתממש בקרוב).או שאת כרגע בתהליך שינוי או בניה של תשתיות שיווק אבל חשוב לך לפעול במקביל כדי להזרים הכנסות.אם חשוב לך להגדיל את כמות הלקוחות כרגע ואת צריכה לפעול מהר ובלי הרבה הכנות (כי הילד בבית בבידוד

למצוא את הייחודיות שלך

ונתן בהם סימנים: דרך אחרת למציאת הבידול שלך

בואו נודה על האמת, בידול הוא אחד הנושאים הכי קשים למציאה בעסק כל כך נפוץ לשמוע משפטים כמו: "אנשים לא מבינים מה בדיוק אני עושה" או "במה אני שונה מעוד אלף אחרים?" גם לי השאלה הזו הייתה תעלומה (למרות שאני מכירה על בוריו את תהליך מציאת הבידול) – לקח לי זמן למצוא את המילים המדויקות

הרשמו עכשיו

Powered by WishList Member - Membership Software

גלילה למעלה