אימון וייעוץ שיווקי

לעבוד איתי אחת על אחת לשיווק פשוט וקל יותר

בואי לתהליך קצר של 6 מפגשים המשלב אימון וכלי מקצועיים בשיווק באינטרנט כדי שתוכלי:

  • להתיידד עם השיווק – לעשות שיווק יותר מדוייק ונכון למי שאת שיעבוד לך.

  • לדעת במה להתמקד – לנצל נכון את זמן השיווק שלך. לא להיתקע ולמנוע בזבוז אנרגיות לקראת השגת מטרה כמו למלא סדנא, להוציא קורס, להביא לקוחות חדשים דרך האינטרנט ועוד.

  • ללמוד כלים עדכניים, טקטיות ואסטרטגיות שעובדות בשיווק 

  • לבצע את הפעולות ולראות תוצאות וגם על הדרך לייצר הרגלים נכונים לעבודת השיווק לכל החיים.

  • לקבל אומץ, להתמודד בהצלחה עם תקיעויות אם יש ולשחרר פלונטרים או פחדים שמונעים ממך לשווק ולהצליח.

  • לייצר פריצות דרך ת'כלס במציאות במסגרת תומכת, מדרבנת וקשובה לך

התהליך מתקיים באמצעות שיחות טלפון/סקייפ שבועיות ותקשורת במייל במהלך השבוע כדי לייצר מסגרת תומכת של ליווי יד ביד להשגת המטרה.

"זה כמו לקחת את החלק בפאזל ולדעת איפה לשים אותו – יש לי בהירות, פה אסימון נפל… מרגישה מדהים, מעולה, זו דרך עבודה חדשה, אני אוהבת ומרגיש לי שהיא טבעית…. אני יכולה להגיד שאני עושה ומצליחה לעשות את זה"

איריס שוסטר, יעוץ משכנתאות

אם זה מדבר אליך והשליחות שלך בוערת בך, אני אשמח להיות שם בשבילך, כדי שיהיו לך את כל הכלים כדי להביא את האור שלך לעולם בבטחון ובשמחה. ולייצר קפיצה במציאות העסקית שלך

 

"משהו אצלי עשה שיפטינג במיקוד במטרות שלקחתי – לעשייה, מאוד קונקרטי ה'מה לקחתי' , גם המעשיות של האימון. זה משאיר משהו ביד, שלא רק דיברנו ודיברנו…. קיבלתי המון, עשיתי דרך מאוד מאוד משמעותית ואני כל הזמן רואה את זה ברמה היומיומית, אני זוכרת מה היה (החרדות…) ורואה כמה זה אחרת… הרבה דברים השתנו. זה באמת כיף…. את החלקים שלי סיימתי בגדול… הרבה זמן הייתה לי התיאוריה אבל לא היה לי את האמונה שזה יכול להיות אחרת.. הכי משמעותי היה ההבנה שזה אפשרי. הסתכלת עלי ואמרת שאת לא מאמינה [ש'אין לי את זה' ] וזה שבר את המשוואה… עברתי הרבה טיפולים ומטפלים… היה משהו בטיפול בנינו, אולי דווקא ההגדרה שזה לא טיפול… – אולי זה איפשר משהו שלא היה בטיפולים… היכולת לראות בי המון דברים שידעתי שהייתי צריכה שתראי בי היה הבסיס לזה."

ל' מטפלת  (השם המלא שמור במערכת)

יותר מטופלים מגיעים אליי וכולם מקהל היעד החדש. אני חווה מימוש גדול של היכולת שלי ושל השאיפות שלי בתחום העיסוק שלי. 

"…למעשה, התהפכה לי ממש התפיסה השיווקית ויותר מכך, השתנה לי קהל היעד. במהלך הפגישה איטה שיקפה לי מתוך התשובות שלי, מה הוא סוג האנשים שאני רוצה שיגיעו אלי והבנתי, שעד כה פשוט יריתי לכיוונים הלא נכונים – לכיוונה של אוכלוסיה, שאינה מתאימה לי ולמה שאני מבקשת להעניק… יותר מטופלים מגיעים אליי וכולם מקהל היעד החדש. אני חווה מימוש גדול של היכולת שלי ושל השאיפות שלי בתחום העיסוק שלי. תודה איטה, הפגישה איתך הייתה מאוד משמעותית והשפיעה על איך שאני תופסת את עצמי כמטפלת ובמי אני רוצה ויכולה לטפל. את נפלאה!!"

מיכל שקד, מטפלת בעיסוי "בידיים טובות"

מעניין אותך?

מלאי כאן את הפרטים שלך ואחזור אליך לתיאום שיחת בדיקת התאמה, ללא עלות, כדי לראות איפה את נמצאת ולאן את רוצה להגיע, מה האתגר הספציפי שעומד בפניך ואיך אני יכולה לעזור לך להגיע לשם בצורה שהכי נכונה לך.

דואר אלקטרוני:
סלולרי:*
שם פרטי:*
שם משפחה:*
שאלה:

1 מחשבה על “אימון וייעוץ שיווקי”

  1. פינגבאק: לסגור את העסק או לא לסגור! – האם זאת באמת השאלה? | איטה טלאור

סגור לתגובות

Powered by WishList Member - Membership Software

גלילה למעלה דילוג לתוכן