פורצות דרך

בואי לקבל כלים שיאפשרו לך לפרוץ את המחסומים ולייצר מנוף לצמיחה העסקית שלך

אולי לפעמים את מרגישה שזה לא שהעסק תקוע, ברוך השם יש עבודה, יש לקוחות, אבל תחושה של ספקות ובלבול רודפת אותך, ולפעמים זה אפילו מרגיש כמו תחושת תקיעות. ואת שואלת את עצמך, האם זו האינטואיציה שמדברת אליך ומכוונת אותך ולא נותנת לך להתקדם הלאה למטרות שהגדרת? או שזה הפחד שמונע ממך לפעול?

יכול להיות שכל הזמן מדברים על זה שאפשר שיהיה קל אבל את מרגישה שאת נלחמת בתחנות רוח? שהלוואי ותוכלי לשווק יותר בקלות. את עובדת נורא קשה ולוקחת עוד קורסים ועושה עוד סדנא, לא מחכה שדברים יקרו. אבל אין לך שקט?

 

מזדהה עם אחד מהמשפטים?

זה סיפור אמיתי של הרבה עצמאיות. זה היה גם הסיפור שלי, ולפעמים אני מתמודדת איתו שוב, רק שהיום כבר הבנתי שזה לא רק אני, שזה קורה כמעט לכולן בשלב גדילה וצמיחה של העסק. אבל הכי חשוב שהבנתי שההבדל בין מי שמצליחה לצמוח ולפרוץ לבין מי שנשארת במקום הוא בדרך ההתמודדות עם האתגרים והמחסומים, עם התחושות הללו של החששות והפחדים, ועם חוסר הוודאות לגבי מה שיקרה.

והחדשות הטובות הן שיש כלים להתמודד עם האתגרים הללו. מבחינתי, אלה כלים שכל אחת שרוצה לצמוח ולגדול תוכל לעשות את זה ולפרוץ דרך בעסק שלה.

free12

שלום! שמי איטה טל-אור, אני מסייעת לבעלות עסקים להשתחרר ממחסומים בשיווק ומכירה ולהשיג צמיחה עסקית. מאמנת ומנחת קבוצות אימון מוסמכת. אני מכירה את תחושת הפחד המתעורר, את ההליכה בשבילים חדשים, את תחושת התקיעות, ואני מקבלת אותם באהבה כי אני יודעת שכאן עומדת ההתפתחות האישית הבאה שלי שתביא איתה גם צמיחה עסקית.

בעבודה שלי ראיתי איך הפחד ומחסומים פנימיים נוספים משפיעים על התוצאות של בעלות עסקים רבות. בתהליכים עם לקוחות ראיתי איך יוצאת השמש, חוזרת השמחה, הרוגע, איך שוב יש אור בפנים שלהן ותקווה ואמונה. איך הן מצליחות לעשות את אותן פעולות שיווקיות שקודם לכן עשו בדם ויזע או לא עשו בכלל ולסמן עוד ווי ועוד ווי ולקבוע יעדים חדשים שקודם הן אפילו לא חלמו עליהם.

את כל זה אני מאחלת לכל אחת שמאחלת את זה לעצמה ויותר מזה, את כל זה אני רוצה לעזור לך לעבור ולהשיג בעבור עצמך.

זו גם הסיבה שבניתי תכנית שמבוססת על השיטה שלי לשחרור מחסומים בשיווק ומכירה. כדי ללמד נשים את הדרך להשתחרר מהמחסומים, להתמודד עם הפחד, לצמוח בלי לוותר על ערכים שחשובים להן.

בקיצור, לשווק בחופשיות, בלי להלחם ולהאבק לפני כל מייל, פוסט, פלייר או כל פעולה אחרת .

מבחינתי, המטרה העליונה של התכנית היא לעבור איתך דרך שבסופה תוכלי לחוות שיווק ומכירות בנינוחות וכל זה במסגרת נגישה לכל כיס וקבוצה עבודה תומכת ואינטימית לשחרור מחסומים בשיווק.

על מה בעצם מדובר?

מהי תכנית הליווי 'פורצות דרך' ?

כמו שאמרתי המטרה שלי היא אחת: לעזור לך להתמודד עם האתגרים בשיווק ומכירה באמצעות שחרור ממחסומים פנימיים ורגשיים, כדי שתצליחי ליצור ולבסס הרגלים ודפוסים עסקיים שנכונים ומדוייקים לך באופן אישי, כאלה שיביאו מוטיבציה, הנאה ובטחון לפעולות שלך ולתוצאות טובות יותר ולצמיחה עסקית.

הנה מה שכתבה לי אחת הלקוחות שלי כבר במהלך תהליך אישי לשחרור מחסומים בשיווק ומכירה:

michalken1

מה את צפויה להרוויח מהשתתפות בתוכנית?

בתוכנית תרכשי ארגז כלים להתמודדות עם אתגרים בשיווק ומכירה שיעמדו לרשותך גם אחרי תום התוכנית, לשימוש בכל זמן שהוא.

תמצאי את הדרך הנכונה לך באופן אישי לשווק או למכור בחופשיות בלי שזה יעיק עליך או ירגיש לך מלאכותי.

חשוב לי להדגיש כי לא נעסוק בחומר שיווקי ועסקי בתוכנית, זו לא קבוצת לימוד, זו תכנית שמטרתה לעשות עבודה אישית-פנימית במרחב קבוצתי ותומך, בנושא מחסומים בשיווק ומכירה.

השתתפות בתוכנית תיתן לך מסגרת קבוצתית אינטימית ותומכת לעבור תהליך עסקי-אישי משמעותי, בעזרת כלים וטכניקות שיעזרו לך להתמודד עם האתגרים ולצמוח – להגיע לשלב הבא שלך כבעלת עסק.

כי כמו שרוב בעלות העסקים יודעות, כדי להגיע לתוצאות עסקיות שונות ממה שיש לך היום צריך להתחיל לעשות פעולות שונות ממה שעשית עד היום. וכדי להצליח להגיע לזה צריך לזהות מה צריך לשנות בפעולות ובהרגלים ולהתמודד עם הקשיים שבדרך.

במובן הזה, אין כמו מסגרת קבוצתית כדי למנף את כוח הקבוצה עבור כל אחת מהמשתתפות. השיתופים, העזרה ההדדית, הרעיונות ושיתוף הכוחות והמוחות הקבוצתי הם כולם כלים חזקים שעוזרים לתהליך הזה להיות יותר משמעותי ויותר עוצמתי עבור המשתתפות שמחזקות ומעודדות זו את זו לעשייה.

"העבודה בזוגות מאפשרת יותר אינטימיות, יותר בהירות לעצמי ויותר עומק וגם את ההבנה שאני לא שונה, אני לא חייזר, שגם אנשים אחרים מתמודדים עם דברים דומים"

זהבה גילמור, מורה ליוגה נשית

 

למי זה מתאים?

זה מתאים לך אם את מזדהה עם אחד או יותר מהמשפטים הבאים:

 • יש לך חלומות גדולים, את יודעת שאת יכולה להגיע רחוק אם רק לא תחששי מהבאות.
 • את רוצה למצוא את הדרך שמתאימה לך לשווק בשמחה ובלי לגמור את הכוחות שלך כל פעם. כי את מרגישה שאת עושה ועושה, משקיעה בשיווק ובלמידה ומגיעה לקו הסיום עם הלשון בחוץ, מותשת ובלי שמחה בלב ונמאס לך מזה.
 • רוצה להפסיק את הדחיינות ולעשות את הפעולות בשיווק ומכירה שהיום את לא עושה כדי לראות יומן מלא לקוחות מרוצים או סדנא מלאה שלך שנפתחת
 • רוצה להפסיק לתת לתחושת הכיווץ, הרתיעה, השיתוק או הפחד לנהל את העניינים בשיווק או במכירה ולהתחיל לנהל אותם.
 • את רוצה שלא להיות מושפעת ממישהו שאמר לך משהו או להפסיק להתלבט בין דברים, להרגיש בטחון ולפרוץ קדימה.

איך תצליחי להתמודד עם האתגרים בשיווק ומכירות במסגרת התכנית ?

ששת השלבים של התכנית לשחרור מחסמים בשיווק ומכירות הם לב התכנית ובעזרתם את תתקדמי בכל פעם שלב אחד עד שתרכשי מיומנות חדשה אל מול מה שמעכב אותך היום. אחרי שתעברי את התהליך הזה פעם אחת מול מחסום אחד, יהיו לך הכלים והניסיון לעבור את התהליך הזה גם מול מחסומים נוספים שיתעוררו, בזמנם.

המטרה שלי היא לצייד אותך ב"חכה" כך שתוכלי לדוג עוד ועוד דגים ולאכול לשובע (כלומר, להרוויח ) ולא לתת לך "דג" לארוחת צהריים חד פעמית.

 

התהליך מורכב מ-6 השלבים הבאים:

 

שלב 1 : מפגש ראשון 14/5

גלי מה נכון לך בשיווק!

אנשי שיווק טובים יגידו לך שהשיווק הכי טוב לעסק קטן זה שיווק שעושה בעל העסק עצמו. למה? כי אין תחליף לידע המקצועי שלך, להבנה וההכרה שלך את הלקוחות, וכמובן לאיכויות שלך. האם את מכירה את החוזקות שעומדות לרשותך? האם את רותמת אותן לשיווק שלך?

בשלב הזה תלמדי, באמצעות כלים עוקפי תודעה ועבודת ידים מהנה,

איך להכיר ולהתחבר לחוזקות שלך, למה שמתאים לך בשיווק כך שהשיווק שלך יהיה יותר מדוייק ונכון למי שאת, שתוכלי לפעול יותר בחופשיות ובטבעיות ומתוך נאמנות למה שחשוב לך.

* למי ששואלת את עצמה עכשיו, 'אני!? פעילות יצירה?!?' – אומר שלא נדרש ידע קודם במלאכת יד 🙂 ושמדובר בכלי שעוזר להגיע ישר למה שבאמת חשוב לך.

הנה מה שלקוחות אמרו על הדרכה דומה שערכתי בעבר:

523554_10151231067352072_2031288548_n

" יצאה לי תמונה מהמממת, שתלויה אצלי בבית ומזכירה לי כל יום מה חשוב באמת ועל מה לשים דגשים"

דפי זילברמן, הבית של דפי

 

hfbv copy

"קודם כל היכרתי נשות יקרות ועברנו יחד בוקר של העצמה…בשבילי זאת גם הייתה הזדמנות להגיד בקול מי אני ומאוד נהניתי!…ואז יצרנו לוח שיזכיר לנו מה המיקוד הרגשי שלנו כשאנחנו בשיווק, בעבודה, בחיים…והנה התוצר אחרי כמה אסימונים טובים וכיף של יצירה זורמת…היה פשוט טוב"

ליז קוהן, מטפלת גוף נפש

 

שלב 2: מפגש שני 21/5

התמקדי !

איך תבחרי במה להתמקד? איך תדעי מה כדאי לך לעשות? איך תנצלי נכון את זמן השיווק שלך?

בשלב הזה תכירי את,

 • 4 השאלות לבחירת מטרה שנכונה לך בשיווק כך שתוכלי להשקיע בפעולות שאכן יקדמו את העסק שלך.
 • תלמדי איך להמנע מפיזור ומבלבול בשיווק כך שלא תמצאי את עצמך פועלת תחת לחץ ועומס הפוגעים באפקטיביות של העשייה שלך.

"יש לך יכולת מופלאה לשאול את השאלות הנכונות ולמקד אותי, ואז הפתרון פשוט צץ לו בטבעיות"

דניאלה תקוע, מנכ"ל מחשבידע

"חידד לי, המטרה נראית לי יותר ריאלית ומעשית… הבנתי שהזמן שלי מוגבל והחלטתי לעשות כל יום פעולה אחת למען המטרה"

חלי וינשטיין, כתיבה שיווקית וייעוץ תקשורתי

 

שלב 3: מפגש שלישי 28/5

קבלי אומץ!

מה עושים עם הפחד? איך מנהלים אותו ולא נותנים לו להפריע לך לשווק או למכור?

בשלב הזה תלמדי,

 • איך לזהות מה הדפוס הרגשי שפוגע לך בשיווק כך שתוכלי לתת לו מענה מתאים.
 • איך לנהל את הפחד במקום שהוא ינהל אותך כך שתפעלי מתוך בחירה מודעת שתביא לצמיחה העסקית שלך.

"זה עזר לי לראות מקומות בחיים שהתמודדתי עם הפחד והצלחתי. ושאלתי למה זה צריך להיות שונה עכשיו?! הרגשתי שעשיתי ואני עושה את זה כבר וגם באתגר הזה אני יכולה"

זהבה גילמור, מורה ליוגה נשית

"זה היה משבר הרים, הבנתי! אני מפסיקה לוותר לעצמי, הגיע הזמן שהעסק שלי יקבל מקום!"

חני שומכר, מטפלת הוליסטית ומדריכת כלות

 

שלב 4: מפגש רביעי 11/6

פרצי את המחסום התודעתי בשיווק

מהי המיומנות שתביא לך באמת את הצמיחה בעסק? מה יגרום לך לשווק בנינוחות ובטבעיות? מה יאפשר לך להפוך את החלומות למציאות?

בשלב הזה תלמדי,

 • מהו הסוד שבשיווק ומכירה – איך להשיג תוצאות בתנאי אי וודאות כך שתפעלי בצורה יותר אפקטיבית בשיווק ובמכירה.
 • איך לזהות מה לא עובד לי בעזרת 4 טיפוסי השיווק, תגלי את האתגר שעומד בפניך, כך שהדרך שלך לשינוי ולפריצת דרך בעסק תהיה ברורה יותר ליישום.
 • איך להביא תוצאות בלי מאמץ (בקלות) – להפסיק לעבוד קשה ולא לראות את הפירות – רכישת המיומנות השיווקית שנכונה לך. תגלי את קיצור הדרך שלך להשיג יותר תוצאות בפחות מאמץ. כך שתכניסי יותר שמחה, הנאה והתלהבות לשיווק ולמכירות שלך.

"זה כמו לקחת את החלק בפאזל ולדעת איפה לשים אותו – יש לי בהירות, פה אסימון נפל… מרגישה מדהים, מעולה, זו דרך עבודה חדשה, אני אוהבת ומרגיש לי שהיא טבעית."

איריס שוסטר, יעוץ משכנתאות

 

שלב 5: מפגש חמישי 18/6

תייצרי את ההרגלים הנכונים לך

איך ליישם את דרך העבודה החדשה שלמדת במציאות היומיומית? איך להפוך את התובנה להרגל?

בשלב הזה תלמדי,

 • איך לתרגל את המיומנות החדשה בשיווק היום יומי. כך שתתרגלי ותטמיעי את השינוי עוד במהלך התוכנית.
 • איך לנהל נכון את הפעולות השיווקיות, כך שתוכלי לנהל את הזמן השיווקי שלך בצורה יותר אפקטיבית ותחסכי זמן ואנרגיה לדברים היותר חשובים.

"אני יכולה להגיד שאני עושה ומצליחה לעשות את זה. ועצם זה שהמחשבה שלא הכל יפתר בבת אחת, נתן לי רגיעה, משימה, משימה…. מתחילים לראות את הוויים – יש תחושה שדברים יורדים…" "אני רואה שהפער כבר לא כל כך גדול ביני לבין סרטון ולפני חודשיים זה לא היה לי בכלל אופציה"

איריס שוסטר, יעוץ משכנתאות

 

שלב 6: מפגש שישי 25/6

לייצר פריצות דרך עסקיות!

איך להתמיד עם ההרגל? איך להתמודד עם האכזבות או עם ירידות במוטיבציה?

בשלב הזה תלמדי,

 • איך לייצר הצלחות בלי להצמד לתוצאות – איך לא ליפול במלכודת האכזבות כדי שתשמרי על אנרגיה גבוה של עשייה לאורך זמן ותוכלי לחוות הצלחות רבות יותר.
 • איך להתמיד עם השיווק כדי לייצר פריצות הדרך – איך להתמודד עם ירידות אנרגיה וחשק/ כשלא הצלחתי בשיווק כדי שתוכלי לעלות חזרה על הסוס ולעשייה במידה ואת חווה ירידה באנרגיה ובחשק לשווק.

לקוחה כתבה לי אחרי שיחה כזו:

"המון תודה איטה, הכנסת לי אנרגיות מדהימות בשיחה הזו, אין לי מושג אפילו על מה להצביע! איפה זה התרחש! אבל נתת לי אמון מחודש בעצמי שאני יכולה ואצליח:)"

ש.נ (הפרטים המלאים שמורים במרכת)

מיכל שקד מספרת על ההתפתחות שלה במהלך סדנא שבועית לשחרור מחסומים בשיווק:

מיכל copy

 

איך זה עובד ?

בתחילת התוכנית תתבקשי לבחור במטרה השיווקית/ מכירתית שאת מרגישה שאותה את רוצה להצליח להשיג.

בעזרת ובמסגרת הקבוצה, תעברי תהליך שלם, מונחה, עוטף ומחזק לשחרור מחסומים מודעים ולא מודעים שקשורים לעבודת השיווק והמכירות. התהליך הזה יאפשר לך להצליח לעשות את מה שעד היום לא הצלחת לעשות ומכאן קצרה הדרך לתוצאות יוצאות דופן, בעסק הפרטי שלך.

בנוסף, מכיוון שששת שלבי התכנית הם ששת השלבים לשחרור מחסומים בשווק ומכירה, בסיום התוכנית יעמדו לרשותך כלים לשחרור ונטרול מחסומים בשיווק גם להמשך הדרך.

בתום התכנית, כל מה שתצטרכי לעשות הוא לפתוח את דפי העבודה ולתרגל את הכלים שכבר רכשת.

כמו שאמרה לי אביטל סימון, מדריכת הורים אחרי תהליך אימון לשחרור מחסומים בשיווק:

"זה היה מאוד קל לעשות את השינוי – איתך ראיתי שזה אפשרי
אני יודעת שאני מסוגלת להתמודד עם האתגרים ולעשות את הדברים
הרגשתי שקיבלתי ארגז כלים חדש שלא היה לי אותו פעם, זה נותן לי המון כוח "

 

מה כוללת מסגרת התוכנית

מסגרת התכנית גובשה כך שבצד הידע התיאורטי שדרוש לך להתמודדות עם האתגר בשיווק ובמכירות, תתרגלי ותחווי את התהליך הפנימי הדרוש לצמיחה. בסוף התכנית את פשוט תרגישי שאת יכולה! ושכבר יש לך כלים חדשים ומיומנות עסקית חדשה שתביא לצמיחה של העסק שלך לגבהים חדשים.

התכנית בנויה מ:

 • 6 מפגשים מעשיים קבוצתיים בני 3 שעות כל אחד. במסגרתם תלמדי את השיטה לשחרור המחסומים, תקבלי את הכלים המעשיים לשחרור המחסומים ותתרגלי אותם אישית או קבוצתית צעד אחר צעד.
 • שיחת אימון אישית בת 45 דקות בסקייפ או בטלפון לחידוד דרך העבודה הנכונה לך בשיווק או מכירה.
 • קבוצת פייסבוק סגורה וסודית להפרייה הדדית, תמיכה והתייעצות עם שאר חברות התוכנית בין ואחרי המפגשים המשותפים .
 • ספר תרגול כולל דפי עבודה, תרגילים ושיטות שנלמדות בקורס, ליישום מיידי בכל פעם שתעמדי בפני אתגר חדש בשיווק ומכירות. כל שתצטרכי לעשות זה לפתוח את הספר, לשלוף את התרגיל או התרגילים הרלוונטיים ולהשתמש בהם.
 • מטלות שבועיות ליישום, תרגול והטמעה של המיומנויות החדשות שנרכשו במפגשים.

 

לוח זמנים ושעות:

תאריך

שעה

14/5

9:30-12:30

מפגש

21/5

9:30-12:30

מפגש

28/5

9:30-12:30

מפגש

11/6

9:30-12:30

מפגש

שיחות אימון אישיות

18/6

9:30-12:30

מפגש

25/6

9:30-12:30

מפגש חגיגי לסיום

 

מתי ואיפה

התוכנית תתקיים בימי רביעי

בין השעות 9:30-12:30

במרכז יסוד בתל אביב רחוב איסרליש 22

בצמוד לתחנת הרכבת השלום (מגדלי עזריאלי).

חניה חינם בחניון הבניין למשתתפות התוכנית. להוראות הגעה לחצי כאן

 

מה עוד תקבלי?

חשבתי מה עוד יוכל להבטיח שהמידע שתקבלי בתוכנית יהפוך למציאות בזמן התוכנית וגם ילווה אותך וישמש אותך להמשך חייך העסקיים כשתסיימי את התוכנית…

החלטתי שכל משתתפת תקבל, בנוסף למפגשים הפרונטליים, שיחת האימון, ספר התרגילים והקבוצה הוירטואלית בפייסבוק גם :

 • כלי לניהול הפחד – סרטון מדיטציה מוקלטת. כדי לנהל את הפחד יצרתי עבורך תרגיל מוקלט, שתוכלי להמשיך ולייצר את השינוי גם בבית על כל פחד בשיווק או מכירה שיתעורר וגם אחרי שהתוכנית תגמר – שווי הבונוס 80 ש"ח.
 • כל התחלות קשות?! איך להתחיל כשלא יודעים איך מתחילים – הדרכה מוקלטת, שבה אני מסבירה מה האתגרים שבהם נתקלים בשלב התכנון של תהליך שיווק או מכירה חדש וגם איך להתמודד איתם כדי לעבור מחוסר ידיעה וחוסר אונים לעשייה – שווי הבונוס 80 ש"ח.

סה"כ שווי הבונוסים 160 ש"ח

לסיכום, מה השתתפות בתוכנית הליווי תקנה לך?

 • ארגז כלים מלא לשחרור מחסומים ותקיעויות בשיווק ומכירה לשימוש בכל עת
 • מסגרת תומכת ומחייבת שתסייע לך להתמודד עם האתגרים בשיווק בצורה אפקטיבית ומהירה יותר ולפרוץ דרך בשיווק שלך
 • הקנייה של דרך עבודה לשיווק או מכירה שמתאימה ונכונה לך שתאפשר לך שיווק נינוח, מהנה וטבעי יותר
 • כלים למיקוד ולבחירה נכונה של פעולות ויעדי שיווק שנכונים לך
 • כלים לקבל אומץ ולניהול הפחד לשחרור ממחסום הפחד
 • כלים להעלאת המוטיבציה בשיווק וליצירת נחישות והתמדה ברגעים הקשים
 • כלים ליצירת פריצת דרך אמיתית בשיווק או במכירה שלך כדי להיות בעלת עסק שאנשים מכירים

טוב, טוב, איטה, זה נשמע טוב על הנייר, אבל האם זה יעשה שינוי בעסק שלי?

אני מבינה את הזהירות הזו, ומעריכה אותה, ולכן:

SATISF~2

אני נותנת לך אחריות מלאה!

אני לגמרי בטוחה שאם תשתתפי בתוכנית, תחווי את הכלים ותמלאי את כל המשימות בתוכנית לא רק שתחווי פריצה וצמיחה אישית שייגרמו לך לשינוי בתוצאות העסקיות שלך אלא שיהיה לך ארגז כלים מלא לשחרור מחסומים רגשיים ותודעתיים זמין תמיד.

אבל אם אחרי ההשתתפות בשני מפגשי התוכנית הראשונים תרגישי שזה לא זה בשבילך, אחזיר לך את כל הכסף בלי שאלות. וגם – את כל הבונוסים תוכלי לשמור אצלך.

 

מה ההשקעה שלך?

דמייני לעצמך מה יקרה לך בעסק אם לא תחששי יותר מהשיווק והמכירה, אם האתגר שלפניך כבר לא יראה לך גדול עליך. אם לא תרגישי שאת במאבק מול השיווק והמכירה.

דמייני לעצמך כמה תרוויחי בכסף, בשקט פנימי ובתחושה של הצלחה – כשתדעי איך להתמודד עם האתגרים, המחסומים הרגשיים והתודעתיים ולבסס הרגלים ודפוסים הנכונים לך בעסק.

אני מאמינה שיש ביכולתך לדמיין את הסכומים J .

אם הייתי צריכה לתרגם את זה לכסף, הייתי אומרת שהתוכנית הזו שווה כמה אלפי שקלים לפחות ולא פחות מהסכום שעולה תהליך אימון פרטי מלא איתי.

מהיום ועד ליום ראשון 4 למאי בחצות

יש לך האפשרות וההזדמנות להצטרף לקבוצה המיוחדת הזו (שאני אישית מתרגשת מאוד לקראתה) במחיר מיוחד ויש בה מקום למספר מוגבל של משתתפות

אני מזמינה אותך לבחור לעשות שינוי משמעותי בהשקעה משתלמת ועם תשואה גבוהה מאוד – שינוי בתוצאות השיווק והמכירות מעצם זה שתוכלי להתמודד טוב יותר עם אתגרי השיווק והמכירה.

עד ליום ראשון, ההשקעה בתכנית השלמה להתמודדות עם האתגר שבשיווק ומכירה היא:

2160 שקלים בלבד!

כדי להקל עליך את ההחלטה וכדי שהכסף לא יהיה מחסום שעוצר בעדך לצמוח, תוכלי לפצל את התשלום ל- 4 תשלומים של 540 ₪ שזה באמת סכום שנועד כדי לעזור לך לבחור בלב שקט בתהליך אפקטיבי עם השקעה כספית מתגמלת.

 


שימי לב, ההצעה הזו נפתחת כעת לזמן מוגבל

מה שנדרש ממך עכשיו הוא לבדוק עם עצמך בכנות:

האם הגיע הזמן שלך לזהות ולפרוץ את המחסומים שיש לך מול פעולות השיווק השונות כך שתוכלי לזכות בחופש לשווק בהנאה

(כן, יש דבר כזה – תגיעי ותגלי אותו בעצמך).

אם גילית שאכן הגיע הזמן – קבלי החלטה אמיצה ונחושה ושרייני לך כבר עכשיו מקום במחזור השני של התכנית 'פורצות דרך'

זכרי! תוקף ההצעה המיוחדת הוא עד יום ראשון ה-4 למאי.

דואר אלקטרוני:
סלולרי:*
שם פרטי:*
שם משפחה:*

יכול להיות שעולות לך עכשיו שאלות כאלה ואחרות- יכול להיות שתמצאי כאן את התשובות. אם יש לך שאלה בלי תשובה, בבקשה כתבי לי ואשמח לענות לך :

אני מתלבטת, כי אני עוד ממש בהתחלה של העסק, האם התוכנית רלוונטית לי?

אם את מרגישה שהשיווק והמכירה זורמים לך, שאין לך חששות או פחדים, וההתמודדות עם האתגרים השיווקים והמכירתיים שלפניך נראית לך קלה, אז את לא צריכה את התוכנית הזו אבל אם זה לא כך, ואת רוצה עוד לקוחות ויודעת שאת צריכה לשווק ולמכור ולא עושה את הפעולות שאת צריכה לעשות – התוכנית הזו תעזור לך לפרוץ את המחסומים התודעתיים והרגשיים כדי שהעסק שלך יגדל.

האם את הולכת ללמד בתוכנית טכניקות ושיטות לשיווק?

ממש לא. זו לא הולכת להיות תוכנית של ידע מקצועי או עסקי טריקים, אלא תוכנית עם כלים מעשיים שתסייע לך לפרוץ את המחסומים הפנימיים שהם המנוף לצמיחה עסקית. מהסדנאות שערכתי בעבר ומהמחזור הראשון של התוכנית אני יודעת להגיד בבטחה שכבר בזמן התוכנית תרגישי בשינוי ותתקדמי לעבר עשייה מדוייקת יותר ונכונה יותר עבורך בשיווק ומכירה שתביא גם פירות ותוצאות מספקים יותר.

איך מצטרפים לתכנית?

לרשותך עומדות 2 אפשרויות שונות לתשלום מראש:

אפשרות ראשונה: ללחוץ על הקישור כאן ומיד תועברי לדף תשלום מאובטח באינטרנט ולמילוי פרטי כרטיס האשראי:

דואר אלקטרוני:
סלולרי:*
שם פרטי:*
שם משפחה:*


אפשרות שניה: להרשם באמצעות הטלפון 052-8401870, 08-9708460 (אפשר גם לשלוח לי במייל את מספר הטלפון שלך ומועד נוח ליצירת קשר ואחזור אליך).

אני ממליצה לא לחכות לרגע האחרון, אבל אם את מרגישה שיש לך עוד שאלות שנותרו ללא מענה או רצון לבדוק את ההתאמה שלך לתוכנית אפשר ליצור איתי קשר במייל itatalor@gmail.com או בטלפון ואשמח לענות.