DSC_4525

יש שיווק בדרך שלך, אחר, נוח וכזה שמתאים לך

כן זה אפשרי, וכן זה יכול לקרות אצלך בעסק

בואי ללמוד איך להשתחרר ממה שעוצר אותך

ולשווק את עצמך בדרך שלך ובלי קושי

סדנת בוקר מעשית ביום שני 7/7/14, בשעה 10:30, מודיעין

שלום לך בעלת עסק שקשה לה לשווק את עצמה ושהייתה מאוד שמחה שמישהו אחר יעשה בשבילה את השיווק

שיווק זה ממש לא אני! – נשמע לך מוכר?

זה לקום בבוקר, לשבת מול רשימת המטלות שצריך לעשות כדי להביא לקוחות פוטנציאליים, כדי לפתוח את הסדנא שאת רוצה, כדי שיכירו אותך. הכול כדי שתוכלי לעשות את מה שאת הכי רוצה – לעבוד בעבודה שאת אוהבת. אבל במקום לשווק את מוצאת את עצמך עסוקה באלף דברים אחרים.

את יודעת בדיוק מה את צריכה לעשות. את אפילו יודעת למה כדאי לך לעשות את זה וכמה את והעסק שלך תרוויחו מזה. בראש את מבינה. אבל את לא מתחברת לזה בפנים. בראש עוברים לך משפטים כמו: "שיווק זה ממש לא בשבילי." "שיווק זה עושה לי בחילה", או בקיצור:

"לא אוהבת את זה. לא רוצה לעשות את זה. דחילק, תעזבו אותי מזה!"

אם את יכולה להרשות לעצמך לקנות שירותי שיווק (יקרים), נראה לי שפה אנחנו נפרדות כי אני לא הכתובת 🙂

אבל, אם אין לך תקציב לשירותי שיווק יקרים, ואת לא רוצה להסתמך רק על שיווק מפה לאוזן ועל לקוחות שיגיעו מתישהו, ואת מבינה שבלי השיווק היזום, את עלולה לאבד את העסק שלך ולחזור להיות שכירה ואת ממש לא רוצה. ומצד שני את מחוייבת לפרנסת המשפחה שלך. אז תני לי עוד כמה דקות, ותראי איך את יכולה לשווק את עצמך בלי קושי.

כן, אני יודעת שאולי זה נשמע לך תלוש, אני כבר מסבירה איך זה יכול לקרות.

מה משפיע על השיווק שלך

שלום לך, אני איטה טל-אור, ואני מסייעת לבעלות עסקים להשתחרר ממחסומים ולשווק בלי קושי. אני רוצה לספר לך סיפור שקשור לשיחה שלנו, על בית קטן ובו אבא, אמא ושלושה ילדים. משפחה נורמלית, או כך לפחות חשבתי עד ששאלו אותי "למה אבא שלך נמוך?" ו"מה יש לאחים שלך?"

גיליתי שיש במשפחה שלי משהו שונה. שאנשים קוראים לאבא ולשני אחים שלי "נכים". אבל אצלנו בבית מעולם לא אמרו לנו שמשהו לא אפשרי, תמיד היה מסר אחד שהועבר אלינו: כל דבר הוא אפשרי ובר השגה.

בגלל זה אחי בגיל 21 פתח סטרטאפ ואחותי הפכה לאחת מחלוצות תחום הדיסאבליטי בישראל, למרצה ולאקטיבסטית בתחום. המופיעה בטלוויזיה, ברדיו ובעיתונים וכל זה לא היה קורה אילוליא ההורים שלי שתמיד האמינו שאנחנו, ללא יוצא מן הכלל נוכל להשיג כל מה שנרצה.

למה בכל זאת קשה לשווק

למרות שזה המסר שעליו גדלתי, בתחילת דרכי כמאמנת היו מצאתי את עצמי תקועה, דוחה, פוחדת ומהססת. שכחתי מהמורשת שקיבלתי מהורי, מבחינתי הייתי חסרת נסיון ובטחון בשיווק, וזהו. היה לי ממש קשה להסתכל לאנשים בעיניים ולשווק את עצמי. אמרתי אני צריכה ללמוד וכשאדע איך לעשות שיווק אז אוכל באמת להתקדם.

העניין הוא שלמדתי ולמדתי וראיתי שאני לא מתקדמת מספיק. הבנתי שזה לא הידע שחסר לי, שאני יודעת מה אני צריכה לעשות, אבל לא יכלתי, הרגשתי שאני פשוט לא מסוגלת לעשות למרות שככה מלמדים ולכאורה זה הכי נכון לשווק ככה. כשדיברתי עם בעלות עסקים, הבנתי שגם הן כמוני, מתקשות לעשות בגלל המחסומים הפנימיים. החלטתי שאם אני מאמינה שהכול אפשרי אם רק רוצים, אז זה בטח נכון גם בשיווק!

הרי אני מאמנת ויש לי את כל הכלים כדי להתגבר על חסמים ולעשות את עצמי אשת השיווק הכי טובה של עצמי. הבנתי שאני עומדת לעשות את זה לא רק כדי לעזור לעצמי אלא גם לעזור לאחרות כמוני.

לקחתי את עצמי בידיים, עבדתי על המחסומים, שלא נתנו לי לעשות את מה שידעתי שצריך, עם הכלים שרכשתי באימון, פיתחתי טכניקות מיוחדות, המתאימות במיוחד לחסמים בשיווק, חקרתי את הקשיים לעומק וביררתי מה גורם לעצמאיות קשיים בשיווק, ויצרתי דרך מובנית ושיטתית לצאת מהתקיעות ולקבל מוטיבציה לשווק ואפילו לשווק עם חשק ובטחון.

דרך שניסיתי לא רק על עצמי אלא שעזרה גם ללקוחות שלי. ובעזרתם פיתחתי ושכללתי אותה למה שהיא היום.

"… לשווק את העסק הופך להיות דבר כייפי ומעניין, שעוזר לי להבין את המטרות שלי ולחוות חזק יותר את האהבה שלי למה שאני עושה – לטפל באנשים, לתקשר עם אנשים…"

מיכל שקד

איך עוברים מ'תקיעות' בשיווק לשיווק עצמי ללא קושי

גם אני הייתי במקום הזה שממש לא אהב שיווק והיום אני נהנית ועושה שיווק בכיף וזוכה לקטוף את הפירות שלו, כי  פתאום אנשים שאף פעם לא פגשתי מזהים אותי ופונים אלי.

אולי קשה לך לדמיין את עצמך שם? אולי זה נראה לך לגמרי תלוש מהחיים שלך כרגע?

אבל ההבדל היחיד ביני לבינך, הוא לא שלי אין קשיים יותר ולך יש. ההבדל הוא שאני למדתי את זה ומצאתי דרך שעוזרת לי בכל פעם מחדש להשתחרר ממחסומים ולחזור לשווק בלי בעיה ואת עדיין לא. זה הכול.

את ההבדל הזה אני רוצה ביחד איתך להוציא מהמשוואה שלך. אין לי ספק שכשתגלי שגם את יכולה לשווק את עצמך בלי בעיה תראי יותר הצלחות, המוטיבציה שלך תעלה עוד יותר, והתקשורת שלך מול העולם תהיה מלהיבה וממגנטת יותר לקוחות…

זו הסיבה שפיתחתי את הסדנא הזו, ראיתי איך יש תפיסות מעכבות לגבי שיווק שחוזרות אצל כל הלקוחות שלי, לכן החלטתי לרכז ולתמצת לפעם אחת קצרה את כל מה שצריך כדי לשחרר את המחסומים הכי נפוצים ובסיסיים לגבי שיווק. כי ברור לי שאם לא עוברים את אותם מחסומים ראשוניים אי אפשר לשווק ולהביא תוצאות.

היעד שלי בסוף הסדנא הוא שכל משתתפת תתחבר ברמה כזו לשיווק שנכון ומתאים לה, כך שהיא ממש תתחיל לשווק את מה שעד היום היא לא הצליחה לשווק, ממש ת'כלס להתחיל בפעולה אחת שכל את בוחרת לעצמה, שעד היום היא דחתה.

אבל למה לדבר כל כך הרבה, הנה כמה דוגמאות למה שקרה למשתתפות לאחר הסדנא:

הגעתי הבוקר לסדנה שלך ספקנית…. אני עומדת באותו מקום כבר כמה חודשים. יש לי סדנה מוכנה, מדהימה, שיכולה לקדם הרבה אנשים. יש לי שליחות. אבל משהו חוסם אותי. ממש אין לי חשק לפנות לאנשים ולשווק את הסדנה. אני לא יכולה להאמין שתוך שלוש שעות יחול המפנה שאני מחכה לו כל כך.

איטה יקרה, אני חייבת לומר לך שעכשיו בסוף הסדנה אני מלאת אנרגיה וחשק פשוט רוצה להתקשר לעו"סית ולקבוע איתה פגישה. רוצה לספר לה על התועלות שהיא והחולים במחלקה יכולים להפיק מהסדנה"

דפנה אונגר

 

"אני כותבת לך בגאווה שבעקבות אחה"צ פנוי (הילדים מפוזרים אצל חברים)
עשיתי 4 טלפונים, מתוכם קיבלתי 3 מיילים ומתוכם אחת נלהבת! (-:
בזמן כזה מד החשק שלי עומד על 9!!

תודה ונשיקות!"
לילך מנטש

 

"רציתי לומר לך תודה על הסדנה האינטימית והמחבקת שהעברת… שמחתי לשמוע ואחר כך להרגיש שיש דבר כזה שיווק בדרך שלך, נוח וזמין ובעיקר לא מאיים. רציתי לכתוב לך כבר באותו היום רק שלא הספקתי כי הייתי עסוקה בסגירת עסקה שממש חיכינו לה שותפתי ואני, פשוט שיחה טובה בלי להרגיש שאני "דוחפת" משהו, אלא בשקט מפיצה את הבשורה ומעבירה הלאה את החיוך שאני רוצה שיהיה לאנשים על הפרצוף כשהם פוגשים במוצרים שלנו."

אפרת לביא, פרולה סטודיו לעיצוב

 

אם זה מדבר אליך, לחצי על הכפתור ותעברי לדף תשלום מאובטח

דואר אלקטרוני:
סלולרי:*
שם פרטי:*
שם משפחה:*

כי אין מה לעשות, זאת עובדה : כשהשיווק טוב אז גם המצב הכלכלי של העסק נמצא במגמת עלייה…

וכמו שהבטחתי, זה אפשרי, את יכולה וזה לא בשמיים ! זה רק דורש ממך להחליט ש

1. את לא מוותרת על להצליח עם העסק שלך

2. את מוכנה להשקיע בדבר הכי חשוב בעסק: בעצמך !

3. את מפנה 3 שעות בתאריך 7/7/14 ומגיעה ללמוד

 

בסוף הסדנא האחרונה ניגשה אלי עם פנים קורנות, פנינה כהן, בעלים ומנהלת של חברת משאבי אנוש

וסיפרה לי מה עשתה לה הסדנא. ביקשתי ממנה שתספר גם מול המצלמה:

"היה לי מחסום להתחיל שיווק בפייסבוק ובמיילים. במהלך הסדנא המחסום נפרץ, בימים אלה התחלתי לעשות דברים. אני התחלתי לשווק את עצמי מתוך גישה שאני אעשה שיווק לפי מה שנכון לי. לפי העקרונות שלי. להשאר נאמנה לעצמי. היום אני רואה בשיווק משהו מהנה ולא קשה."

גילה ברליאה

איך לשחרר את המחסומים ולשווק את עצמך בלי קושי?

בסדנא תגלי ותתחילי לחוות:

high-gloss-r-red-001 copy

את השיטה לשחרור מחסומים בשיווק, כך שיהיו לך כלים שתוכלי לחזור וליישם כל פעם שאת מרגישה שמשהו תקוע עם השיווק

high-gloss-r-red-001 copy

איך להכניס מוטיבציה לשווק, כך שבכל פעם שתחווי ירידה באנרגיות או ש'אין לך כוח', תדעי מה לעשות כדי לעלות חזרה על הסוס ולשווק.

high-gloss-r-red-001 copy

איך להרגיש בנוח לשווק את עצמך ללא קושי, כך שתוכלי לתת מענה אמיתי לקולות מבפנים ומבחוץ שגורמים לך לחוש אי נעימות וחשש ולשווק יותר בנינוחות ובטבעיות.

high-gloss-r-red-001 copy

איך להפסיק לדחות ולהצליח לשווק, כך שתביני מה עוצר אותך ואיך להשתחרר מזה כדי שתוכלי לשווק ולהיות בעשייה.

high-gloss-r-red-001 copy

איך להעלות את הבטחון העצמי בשיווק ולהרגיש ש'יש לך את זה', כך שתעבירי מסר ברור ונכון ללקוחות שלך מתוך שיווק אותנטי וטבעי שמתאים לך.

high-gloss-r-red-001 copy

איך להיפטר מהחשש של 'מה יגידו', כך שתהי שלמה ורגועה עם השיווק שלך בלי התלבטויות ובלי מאבקים פנימיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עם הבטחה מיוחדת שלי:

אנחנו נתמקד ברמה המעשית – נסתכל קדימה, ניצור ונתרגל מציאות טובה יותר, של עשייה שיווקית בסביבה מקבלת ותומכת.

"מהרגע הראשון…. חשתי הקלה גדולה … לדעת שיש לי תכונות שמתאימות לשיווק שבכלל לא ייחסתי לעצמי בעבר והיום אני יכולה לומר את זה בפה מלא 'שיש לי את זה'. הדימוי שיצרתי לעצמי בעקבות זה נתן הרבה מוטיבציה ודרבן… זה הפיח חיים בשיווק והפך נגיש פתאום… זה מיקד אותי שלא אתחיל להתפזר ובגלל שזה הפך לברור זה עורר את החשק ללכת הביתה ולעשות, ברור לי מה לכתוב, המחסום של הכתיבה שהיה אצלי בראש הוא די פרוץ עכשיו….עם ההדרכה של איטה הבנתי איך להפוך את הכתיבה ממעמסה ומשהו שאני דוחה בלי סוף למשהו קליל ומהנה.

… האווירה בסדנא הייתה נינוחה ורגועה, לאיטה יש יכולות לאסוף סביבה אנשים בעלי מכנה משותף כך שהדינמיקה זורמת ושיתוף הפעולה אפקטיבי."

אביטל סימון

 

במהלך הסדנא

 • תקבלי סדרה של כלים לשחרור המחסומים ונתרגל אותם בסדנא
 • תתחילי ליישם כך שתוכלי לחוות את השחרור ואת המוכנות להתחיל לשווק כבר בסדנא.
 • תרגישי בנוח לשווק

אחרי הסדנה:

 • תעמוד לרשותך שיטה לשחרור מחסומים בשיווק ומכירה
 • תכירי את העוצמות שלך בשיווק ותרגישי שדווקא 'יש לך את זה' בשיווק
 • תגיעי לפתרון האישי שלך לשאלת ה'מה יגידו' כך שלא תחששי ממה שיגידו ותרגישי שלמה יותר עם השיווק שלך
 • תתמקדי בפעולה שיווקית או החלטה שעד היום לא עשית ותרכשי כלים לשינוי תודעתי כדי להשתחרר מהמחסומים ולהפוך אותה למציאות
 • תפעלי ותשווקי עם יותר שלמות ושקט פנימי.
 • תהפכי למנהלת של הפעולות השיווקיות שלך במקום שהן ינהלו אותך
 • תוכלי ליישם ידע שיווקי שכבר למדת בקורסים, או מאנשי מקצוע ועד היום לא הצלחת ליישם.

בקיצור, תצאי מלאה באנרגיה ומוטיבציה לעשות שיווק כך שיותר אנשים ישמעו עליך ויותר לקוחות יפנו אליך.

" [יצאתי] חדורת מוטיבציה… [עם] ההבנה והידיעה ששיווק הוא חלק מהעשייה ונמצא שם גם למען הלקוחות. ממליצה להתנסות. לעשות את ההיפוך בראש ולהבין שהשיווק לא מילה גסה"

ליאת פורטוגלי

סיגל ליבנה

 

tal_michal

מתי כל זה קורה?

הרצאה על מחסומים בשיווק

הסדנא תתקיים ביום שני 7/7/14

בין השעות 10:30-13:30

ויצו, רח' אחלמה 1, מודיעין

כמובן שיש שם גם חניה חינם למגיעות עם רכב באיזור 🙂

 

אני מזמינה אותך לשריין לעצמך מקום

כבר עכשיו

מלאי את הפרטים ותועברי לדף תשלום מאובטח

דואר אלקטרוני:
סלולרי:*
שם פרטי:*
שם משפחה:*

איטה, כמה זה עולה לי?

רגע לפני המחיר אני רוצה לשתף אותך שחשבתי מה יוכל להבטיח שהמידע שתקבלי בסדנא ילווה אותך וישמש אותך להמשך חייך העסקיים ולא יעלם כשתצאי מהסדנא…והחלטתי שכל משתתפת תקבל בתום הסדנא, בנוסף לסדנא הפרונטלית גם :

 • אוגדן 7 מחוללי מוטיבציה ל'עזרה ראשונה' להעלאת החשק השיווקי: זהו ארגז כלים, עם כלים קלים ופשוטים ליישום מיידי בכל פעם שתחווי ירידת חשק. כל שתצטרכי לעשות זה לפתוח את האוגדן, לשלוף את הכלי המועדף עליך ולהשתמש בו להעלאת החשק.
 • הקלטת הסדנא: כן, לא זאת בלבד שתחווי את הסדנא, ומדובר בסדנא שממש חווים – כל אחת באופן אישי, ולא יושבים ומקשיבים לי…לאחר הסדנא אני אשלח לך הקלטה של הסדנא כך שתוכלי לתרגל את התרגילים שוב בעת הצורך ותשמרי על היכולת לשיווק עצמי ללא קושי.

ועכשיו למחיר הסדנא, 

אחרי 5 פעמים שהסדנא הזו הועברה ושעות רבות של עבודה שהשקעתי כדי ליצור את הסדנא אני יכולה להגיד בפה מלא שהסדנא הזו נותנת הכי הרבה כלים עם הכי הרבה פשטות ופרקטיות כדי שתוך שלוש שעות תפרצי את המחסום הכי הכי בסיסי שמעכב כל כך הרבה בעלות עסק – עם הקונספט עצמו של מהו שיווק ומהי מכירה.

זה מחסום שאפילו אם יש שנים של וותק וניסיון מקצועי, אם לא מתמודדים ועוברים אותו בהצלחה לא ניתן לעשות את השיווק שאת באמת יכולה לעשות, לא מבחינת ההיקף ולא מבחינת האפקטיביות והיעילות. כי כל הזמן יש שם בראש 'רעשי רקע' שמפריעים לך לעשות שיווק בנינוחות, בטבעיות, במלוא האנרגיה והיכולת שטמונה בך.

ואז – פחות אנשים שיודעים מה את באמת עושה ופחות לקוחות מגיעים אליך.

אני רוצה רגע לדבר איתך על המספרים, תכל'ס, כדי שתוכלי באמת לבחון את הכדאיות של הסדנא מבחינתך. ולהציע לך להסתכל על השאלה הזו – מה המשמעות של שיווק נינוח וטבעי בעסק שלך?
כמה כסף יכניסו 5 לקוחות נוספים שיגיעו אליך בעקבות שיווק שתהי שלמה איתו?
כמה כסף יכנסו 10 לקוחות שיבואו בזכות שיווק שתרגישי איתו נוח ?
את התשובה לכך, רק את יכולה לתת, אני מניחה בהכללה גסה שהמשמעות של זה היא של אלפי שקלים בחודש.
אני לא מאמינה במחירים מוגזמים למעלה או למטה, שלא הולמים את מה שמקבלים במוצר. אני מאמינה בלתת ולקבל את התמורה ההוגנת כך ששני הצדדים יוצאים מרוצים. אני יודעת מה הסדנא הזו שווה ואיזה שינוי משמעותי היא עשתה למי שהשתתפה בה. לכן, אני נותנת כאן את המחיר שמשקף את העלות האמיתית של הסדנא, ועם זאת ברור לי שהפירות שתקטפי יעניקו לך הרבה יותר ולאורך זמן רב, מהערך הכספי של הסדנא.
לכן ההשקעה שלך בסדנא + האוגדן + ההקלטה שלה היא :

רק 330 ₪

(שזה בערך המחיר של שמלה אחת)

התשלום מתבצע מראש בכרטיס אשראי/ העברה בנקאית

חוץ מזה, כדי לתת את מלוא תשומת הלב לכל אחת מן המשתתפות, מספר מקומות קטן ומוגבל

שמרי לך מקום בסדנא מלאי את הפרטים

ותעברי לדף תשלום מאובטח

או התקשרי 052-8401870

דואר אלקטרוני:
סלולרי:*
שם פרטי:*
שם משפחה:*

SATISF~2

וגם, אני נותנת לך אחריות מלאה!

אני עד כדי כך בטוחה שהסדנא הזו היא בעלת עוצמה ומשמעותית לדרך שבה את משווקת, שאני מוכנה גם להתחייב על זה. לכן (קול תופים ברקע…), אני מצהירה בזאת:

אם הגעת לסדנא, השתתפת ותרגלת ובכל זאת לא היית מרוצה. תוכלי לעדכן אותי ותקבלי את כספך חזרה במלואו. מילה שלי.

 

 

 

לאחרונה כתבתי בפיייסבוק על מה המשמעות של הסדנא הזו עבורי ועבור והמשתתפות. ואלה התגובות שקיבלתי מקולגות ומלקוחות:

re

"הגעתי עם רצון שואף לאפס לשווק את העסק שלי. יצאתי עם תובנות חדשות, עם גישה יותר חיובית לשיווק, ועם רעיון חדש לשיווק. יישמתי אותו בפייסבוק וקיבלתי תגובות המעידות על עניין רב במה שכתבתי…"

ש.ב

אתן שאלתן אותי, הנה התשובות לטובת מי שמתעניינת:

איטה, יש מחיר מיוחד לכרטיס זוגי?

בשמחה, במידה ויש בסביבתך קולגה, חברה או מישהי שיכולה להרוויח משיווק ללא קושי,
הזמיני אותה ובואו ביחד. במקום לשלם 660 ש"ח ביחד. תשלמו רק 420 ביחד,
כלומר, כל אחת 210 שקלים כולל מע"מ.

להרשמה לכרטיס זוגי לחצי כאן ותועברי לדף תשלום מאובטח

 

רציתי לברר אם הסדנא מיועדת גם לגברים?

כן! ת'אמת אני מתבשלת על זה כבר כמה זמן, כי עד היום כל המשתתפות בסדנאות היו נשים, כמעט כל הקהילה שאני כותבת לה מורכבת מנשים, וגם בסדנא הזו יהיו נשים. אבל אני יותר ויותר רואה גברים שמתחברים לתכנים ונרשמים לקהילה שלי. וככל שזה קורה יותר ויותר אני מבינה שיש גם צורך אצל הגברים וכשמישהי שאלה אותי על השתתפות גברים בסדנא, האסימון נפל לגמרי, כי הבנתי שגם להם מגיע. לכן, אם אתה קורא את הפרטים על הסדנא ומזדהה, אתה מוזמן לבוא גם.

אפשר לשלם במקום, ביום הסדנא?

זו סדנא אינטימית שמוגבלת למספר קטן של משתתפות, לכן תשלום מראש מאפשר לך להיות רגועה ולשריין את מקומך בסדנא, או במילים אחרות, אני לא יכולה להבטיח שאם תבואי ביום הסדנא יהיה לך מקום.

תגידי, אפשר לדבר בטלפון ולתת פרטים באופן אישי ולא באינטרנט?

בוודאי, אם מתאים לך יותר לתת את פרטי האשראי בטלפון ולא באינטרנט את מוזמנת להתקשר אלי: 052-8401870

אפשר להביא פליירים ולחלק אחרי הסדנא?

בסיום הסדנא תוכלי לחלק חומר פירסומי ואפילו לעשות קצת מינגלינג ונטוורקינג לא רשמי. אז מומלץ להביא איתך פליירים או כרטיסי ביקור.

כמה זה הולך להיות מעשי, כמה תשובות אני אקבל לעסק שלי באופן אישי בסדנא?

שאלה מצויינת, אני מאמינה בתרגול מעשי על רטוב. לכן כל אחת בסדנא הולכת להתמקד כבר בהתחלה בפעולה שיווקית או בהחלטה שעד היום לא נעשתה, ולתרגל ממש – לא בתיאוריה, את הכלים שאני מלמדת ואת השיטה שאני מלמדת. כדי שלאחר הסדנא את אכן תעשי את אותה פעולה או החלטה. ואכן כל המשתתפות בסדנאות הקודמות דיווחו על עלייה בחשק לעשות שיווק כבר בסוף הסדנא. רבות מהן גם שיתפו אותי אחר כך בפעולות שנקטו בעקבות הסדנא ובשינויים שחוו.

למעשה, אני עד כדי כך בטוחה שהסדנא הזו היא בעלת עוצמה ומשמעותית לדרך שבה את משווקת, שאני מוכנה גם להתחייב על זה. לכן (קול תופים ברקע…), אני מצהירה בזאת:

אם הגעת לסדנא, השתתפת ותרגלת ובכל זאת לא היית מרוצה. תוכלי לעדכן אותי ותקבלי את כספך חזרה במלואו. מילה שלי.

האם זו סדנא שעוזרת למי שקשה לה עם הכתיבה בשיווק?

הסדנא מיועדת לגרום לך לעשות בקלות כל פעולה שיווקית שתבחרי להתמקד בה, בפעמים הקודמות משתתפות רבות התמקדו בכתיבה שיווקית (בפייסבוק, באתר או בפלייר). אבל באותה מידה, זה יכול להיות גם פעולה של פניה טלפונית ללקוחות פוטנציאלים יצירת שיתופי פעולה או כל מטרה בשיווק שתבחרי. הסדנא בנויה כך שכל משתתפת בסדנא יכולה להתקדם לעשייה עם המטרה האישית שלה במסגרת קטנה ואינטימית עם מלוא תשומת הלב הראויה לכל אחת.

אני מתלבטת, כי אני עוד ממש בהתחלה של העסק, האם הסדנא רלוונטית לי?

אם את משווקת את עצמך בקלות ויש לך את כמות הלקוחות שאת רוצה אז את לא צריכה את הסדנא הזו אבל אם אין לך, ואת רוצה עוד לקוחות ויודעת שאת צריכה לשווק, ולא עושה את הפעולות שאת צריכה לעשות – הסדנא הזו תעזור לך לגלות מה עוצר אותך ואיך להשתחרר מזה כך שתוכלי לשווק בלי קושי ולמשוך לקוחות נוספים לעסק.

האם את הולכת ללמד בסדנא טכניקות ושיטות לשיווק?

ממש לא. זו לא הולכת להיות סדנא של ידע או טריקים בשיווק, אלא סדנא מעשית שמשחררת אותך מהמחסומים הפנימיים-רגשיים שמונעים ממך לשווק בקלות, בטבעיות ובבטחון. מהסדנאות שערכתי בעבר אני יודעת להגיד בבטחה שכבר בזמן הסדנא תרגישי בשינוי ומיד אחרי תתחילי לשווק ביתר קלות, טבעיות ובטחון מה שמוביל ליותר לקוחות.

צריך אומץ כדי להשתתף בסדנא הזו?

בניתי את הסדנא כך שיש בה עבודה אישית ופרטנית וגם עבודה בקבוצה ובזוגות, כדי ליצור מרחב שמאפשר שינוי אמיתי בגישה של כל אחת לשיווק. זה מצריך התחייבות פנימית לבוא ולעשות עבודה עם עצמך דרך התרגילים המעשיים, כדי לעבור פאזה עם השיווק ולהרגיש בסופו של דבר יותר משוחררת עם השיווק, עם יותר חשק ומוטיבציה ועם הבנה של מהו השיווק שמתאים לך.

אין בסדנא 'חפירות' וגם לא שואלים 'למה את לא' ואין גם חובה לשתף את שאר הקבוצה במה שעובר עליך. אביטל סימון, אחת המשתתפות בסדנא העידה על כך:

".. האווירה בסדנא הייתה נינוחה ורגועה, לאיטה יש יכולות לאסוף סביבה אנשים בעלי מכנה משותף כך שהדינמיקה זורמת ושיתוף הפעולה אפקטיבי"

שורה תחתונה, בשביל להצליח לקבל את המירב מהסדנא הזו, לא צריך אומץ, אלא פשוט – רצון, רצון להגשים את עצמך בעסק שבו בחרת. רצון להביא את הטוב שלך לכמה שיותר אנשים שזקוקים לך. וזו השאלה הנכונה לדעתי. האם את רוצה להגשים את עצמך בעסק שבו בחרת? האם חשוב לך לתת את מה שיש לך למי שזקוק לך? אם ענית בחיוב על כך. אין לי ספק שהסדנא הזו תעבוד בשבילך.

 

 

שמרי לך מקום בסדנא כבר עכשיו מלאי את הפרטים

ותעברי לדף תשלום מאובטח

או התקשרי 052-8401870

דואר אלקטרוני:
סלולרי:*
שם פרטי:*
שם משפחה:*

Powered by WishList Member - Membership Software

גלילה למעלה