סדנאות

כדי לקיים עסק צריך להשיג לקוחות. אחד הכלים האפקטיביים והזולים (יחסית) שעומדים לרשות בעלת העסק הקטן הוא האינטרנט. היום כבר כולם יודעים שאנשים מחפשים עסקים באינטרנט ושאם את לא שם את לא קיימת. אך יש מי שהשיווק באינטרנט יהיה מלווה אצלה במאמץ, בקושי רב או אפילו בחוסר חשק. לעיתים יש כאלה שידחו או אפילו ימנעו מכל פעילות שיווקית באינטרנט בשל כך.

השיווק באינטרנט מאפשר היום ליותר נשים להיות בעלת עסק ולהצליח בקריירה עצמאית גם ללא הון התחלתי גדול ועם גידול הילדים במקביל,  יחד עם זאת הוא מציג גם אתגרים ייחודיים המקשים על נשים לחדור אליו ולהשתמש בו בקלות. כדי לאפשר ליותר נשים לממש את עצמן כבעלות עסק ולהיפטר מהמחסומים הפנימיים שמונעים מנשים להצליח אני פיתחתי שתי סדנאות לעצמאיות ברשת לקראת שיווק יעיל ומהנה באינטרנט.

הסדנאות מתאימות

  • לעצמאיות שמעוניינות לשווק את עצמן באינטרנט אך נמנעות או דוחות זאת
  • לעצמאיות שכבר משווקות באינטרנט וחוות קושי בשיווק באינטרנט.

סדנת שיווק – שאני אמכור את עצמי?!

שעתיים על שיווק בדגש נשי.

בסדנה  נבחן את היחסים שלנו עם הלקוח ועם השיווק. נבדוק מה מביא לנו לקוחות ומה מרחיק מאתנו את הלקוחות. נלמד להתחבר לאשת השיווק האותנטית והמצליחה שבתוך ואיך לבחור את דרך השיווק באינטרנט שמתאימה לך באופן אישי. כדי לשווק בהנאה מבלי למכור את עצמך ואת מה שחשוב לך באמת.

סדנת אינטרנט – להיות 'אלופה' במחשבים

שעתיים על המדיה האינטרנטית בדגש נשי.

איך עוברים מטכנופוביה לטכנופיליה ולהפיכת האינטרנט למקור הנאה והכנסה. נבחן את היחסים שלנו הנשים עם האינטרנט. נדבר על דרכים להעלאת תחושת המסוגלות, על התמודדות מול הלא ידוע, נעלה על נס את החוזקים והיכולות שכבר קיימים במשתתפות ונרחיב את התודעה לראות אפשרויות חדשות שבהם אפשר להסתכל על האינטרנט, כדי לפעול בנינוחות ובהנאה באינטרנט.

ניתן להזמין את הסדנאות הללו לקבוצות נטוורקינג, לחוגי בית וכו'

 

והנה מה שכתבו על הסדנא שלי:
סדנת שחרור מחסומים בשיווק

Powered by WishList Member - Membership Software

גלילה למעלה