"כל אדם צריך דעת שקרוי הוא לעבוד על פי אופן ההכרה וההרגשה המיוחד שלו, על פי שורש נשמתו, ובעולם הזה, הכולל עולמים אין ספורות, ימצא את אוצר חייו."

הרב קוק

איך הכל התחיל - מסעה של יועצת עסקית

איך הגעתי להיות יועצת עסקית ומאמנת עסקית שיווקית? 

בחופשת הלידה עם בני הבכור ב 2009, נחשפתי לתחום האימון האישי ונדלקתי, הרגשתי שזה ממש בשבילי. כך הגעתי ללימודי אימון בכוונה (אימון בגישה יהודית), וכמובן שאחרי שהוסמכתי כמאמנת מן המניין, התחלתי לאמן כל מי שהיה בסביבה שלי ורצה.

יום אחד, האיש שלי זרק לי הערה: "באיזשהו שלב יגמרו לך החברים" והבנתי שאם אני רוצה להיות אשת מקצוע ולהתפרנס מהאימון, אני חייבת ללמוד לשווק את עצמי, כדי להגיע לעוד אנשים מחוץ למעגל החברים שלי.

בתור מי שאוהבת שדברים נעשים בקלות ובפשטות קרצה לי מאוד האפשרות לשווק את עצמי מהבית – כך התחלתי ללמוד ולהעמיק בשיווק באינטרנט.

בעודי מעמיקה בלימוד, התחלתי להבין שהכל טוב ויפה בתיאוריה, אבל במציאות כל המשימות שאני צריכה לעשות, לא יושבות לי טוב, זה לא טבעי לי, זה לא מרגיש לי נוח. זה אפילו מרתיע לפעמים. הבנתי שכדי שאני אשכרה אעשה משהו עם כל הידע והכלים, אני חייבת להשתמש גם בכלי האימון שרכשתי.

הרגשתי שעליתי פה על משהו, שאני חייבת לחלוק עם העולם – שבטוח אני לא היחידה שמרגישה ככה והתחלתי לכתוב ולדבר על מחסומים בשיווק. לא עבר זמן רב ואנשים התחילו לסמן אותי בתור 'מאמנת שיווקית', בהתחלה עוד התנגדתי לטייטל. אבל בסוף נכנעתי כשהזמינו אותי להעביר סדנא בנושא שחרור מחסומים בשיווק כמאמנת עסקית המתמחה בשיווק – הנישה שלי בחרה בי.

במקביל לניסיון בליווי, אימון ויעוץ עסקי לבעלות עסקים והעברת סדנאות, המשכתי (ועדיין ממשיכה) ללמוד ולהעמיק את הידע המקצועי שלי בשיווק באינטרנט (למדתי אצל טובי המומחים – כמו שאוהבים להגיד) ואף הוזמנתי ללמד במסגרות שונות.

הייתי מלווה מקצועית ושותפה לפיתוח תכנים לקורס ההמשך של המאמנים של כוונה (אז הם בוחרים את ההתמחות הספציפית שלהם באימון ומתחילים לגייס לעצמם לקוחות משל עצמם).

הוזמנתי להנחות בעלי עסקים בקורסי השיווק של קייסי קולג' (שהיתה בזמנו המכללה הטובה והמתקדמת ביותר ללימודי שיווק באינטרנט – לדעתי הסובייקטיבית) ואחר כך גם לפתח מוצרים ותהליכי מכירה עבור קייסי קולג'.

מאז ניהלתי את השיווק במכללה ועבור עסקים מתחום השירות והידע, ליוויתי, הדרכתי והנחתי מעל לאלף בעלי ובעלות עסקים ועובדים בארגונים, כגון האוניברסיטה העברית, ארגון בעצמי לקידום תעסוקה, זהות – איגוד המרכזים לזהות יהודית, עיריית מודיעין ועוד.

אני מביאה את הייחוד שלי לכל מוצר, מאמר או תהליך אימון עסקי או ליווי עסקי שאני עושה. 

אני מאמינה שאת בעלת העסק יכולה לעשות את השיווק הכי טוב לעסק שלך!

 לקחת יועצת עסקית זה מעולה ומקדם, אבל מה שעושה את השיווק למשהו שעובד ולתוצאות להגיע זו את – בעלת העסק.

לכן, אני מאמינה שצריך להתחיל עם המיינדסט, לדאוג לחבר אותך לעוצמות ולאיכויות שלך לדייק את היעדים והדרך למקום שמתאים לך. 

לפעמים זה פשוט לגלות מה מתאים לך ואיך לרתום את כל האיכויות הנהדרות שלך לשיווק. זה לוקח זמן ולרוב זה אומר שיש פה התפתחות אישית שצריך לעבור כדי שזה יקרה.  

כך את פנויה ללמוד ולאמץ אסטרטגיות וטקטיקות שיווקיות. את יכולה ליישם כלים שיווקים ולקבל הכוונה  מקצועית ואז אין לך ברירה, את מזניקה את העסק שלך קדימה!

בתהליך כזה, השיווק שלך הופך לפשוט, קל ואפילו מהנה יותר! הדרך הופכת לנעימה יותר, אפשרית יותר וקל יותר להתמיד בה. 

ואז התוצאות הן רק עניין של זמן והשקעה! וכל שנותר לך הוא לקצור את הפירות בהגדלת המשיכה והחשיפה לעסק שמתבטאת ביותר לקוחות וביותר הכנסות. 

בקיצור, כל אחת היא תותחית בשיווק, יש עוד מי שצריכה לגלות את זה על עצמה. 

 

נו טוב,
רשימה של דברים שעושים רושם 😉

2011

סיימתי קורס מאמנים בכוונה

2011

2016-2018

מנהלת שיווק ופיתוח מוצרים, מנחה ראשית בקייסי קולג'

2016-2018

2018-2019

קורס הכשרת מאמנות לאפקטיביות ושינוי הרגלים

2018-2019

2020-2022

מנחה בקורס הכשרת מכוונים בכוונה ובקורס המתקדם (לבניית עסק)

2020-2022

2024

מפתחת את גישת היעוץ הרב מימדי יחד עם דקל שגיא

2024

למה כדאי לעבוד איתי?

לכל אדם יש את הדברים שהוא טוב בהם, אלה המתנות שאני קיבלתי מבורא עולם שבעזרתם השיווק שלך הופך לקל ופשוט יותר: 

אמונה ביכולת של האדם להתפתח ולגדול, יאנוש קורצ'ק אמר ש'כל מה שילד צריך הוא מישהו שיאמין בו'. זה נכון, גם לגבי עצמאיות ועצמאים שרוצים לגדול.

דיוק ומיקוד, עין חדה שמאפשרת לי לזהות גם מחסומים מנטליים שמונעים ממך להתקדם וגם יהלומים שלעיתים מסתתרים, בין תלתלי האבק ועם קצת ליטוש הם מנצנצים למרחוק. 

יכולת כתיבה, שנוגעת באנשים. רוזין רוזנבלום אמרה עליי פעם "הלוואי וגם לי הייתה איטה אחת"

מקוריות ויצירתיות, בתור בוגרת עיצוב תעשייתי ב HIT, יש לי יכולת להפוך כל רעיון למוצר או קמפיין יוצא דופן ומושך שיאפשרו לעסק שלך לבלוט, גם אם הרחוב כולו מלא בקולגות שלך.

להפוך ידע ונסיון אישי לשיטה ולמתודה מקצועית שאפשר להעביר הלאה, וכך לפתח מוצרים דיגיטליים/סדנאות שמייצרות טרנספורמציה של ממש ולא רק נותנות ידע.

 

 

 

מה אנשים אמיתיים אומרים על העבודה איתי

Powered by WishList Member - Membership Software

Scroll to Top
× איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן