"כל אדם צריך דעת שקרוי הוא לעבוד על פי אופן ההכרה וההרגשה המיוחד שלו, על פי שורש נשמתו, ובעולם הזה, הכולל עולמים אין ספורות, ימצא את אוצר חייו."

הרב קוק

איך הכל התחיל - מסעה של יועצת עסקית

איך הגעתי להיות יועצת עסקית ומאמנת עסקית שיווקית? 

בחופשת הלידה עם בני הבכור ב 2009, נחשפתי לתחום האימון האישי ונדלקתי, הרגשתי שזה ממש בשבילי. כך הגעתי ללימודי אימון בכוונה (אימון בגישה יהודית), וכמובן שאחרי שהוסמכתי כמאמנת מן המניין, התחלתי לאמן כל מי שהיה בסביבה שלי ורצה.

יום אחד, האיש שלי זרק לי הערה: "באיזשהו שלב יגמרו לך החברים" והבנתי שאם אני רוצה להיות אשת מקצוע ולהתפרנס מהאימון, אני חייבת ללמוד לשווק את עצמי, כדי להגיע לעוד אנשים מחוץ למעגל החברים שלי.

בתור מי שאוהבת שדברים נעשים בקלות ובפשטות קרצה לי מאוד האפשרות לשווק את עצמי מהבית – כך התחלתי ללמוד ולהעמיק בשיווק באינטרנט.

בעודי מעמיקה בלימוד, התחלתי להבין שהכל טוב ויפה בתיאוריה, אבל במציאות כל המשימות שאני צריכה לעשות, לא יושבות לי טוב, זה לא טבעי לי, זה לא מרגיש לי נוח. זה אפילו מרתיע לפעמים. הבנתי שכדי שאני אשכרה אעשה משהו עם כל הידע והכלים, אני חייבת להשתמש גם בכלי האימון שרכשתי.

הרגשתי שעליתי פה על משהו, שאני חייבת לחלוק עם העולם – שבטוח אני לא היחידה שמרגישה ככה והתחלתי לכתוב ולדבר על מחסומים בשיווק. לא עבר זמן רב ואנשים התחילו לסמן אותי בתור 'מאמנת שיווקית', בהתחלה עוד התנגדתי לטייטל. אבל בסוף נכנעתי כשהזמינו אותי להעביר סדנא בנושא שחרור מחסומים בשיווק כמאמנת עסקית המתמחה בשיווק – הנישה שלי בחרה בי.

במקביל לניסיון בליווי, אימון ויעוץ עסקי לבעלות עסקים והעברת סדנאות, המשכתי (ועדיין ממשיכה) ללמוד ולהעמיק את הידע המקצועי שלי בשיווק באינטרנט (למדתי אצל טובי המומחים – כמו שאוהבים להגיד) ואף הוזמנתי ללמד במסגרות שונות.

הייתי מלווה מקצועית ושותפה לפיתוח תכנים לקורס ההמשך של המאמנים של כוונה (אז הם בוחרים את ההתמחות הספציפית שלהם באימון ומתחילים לגייס לעצמם לקוחות משל עצמם).

הוזמנתי להנחות בעלי עסקים בקורסי השיווק של קייסי קולג' (שהיתה בזמנו המכללה הטובה והמתקדמת ביותר ללימודי שיווק באינטרנט – לדעתי הסובייקטיבית) ואחר כך גם לפתח מוצרים ותהליכי מכירה עבור קייסי קולג'.

אני מביאה את הייחוד שלי לכל מוצר, מאמר או תהליך אימון עסקי או ליווי עסקי שאני עושה. כדי שכל אחת תוכל לשווק את עצמה, בקלות, פשטות והנאה גדולים יותר. כי זה משפיע על הדרך והופך אותה לנעימה יותר, אפשרית יותר, קל יותר להתמיד בה ולקצור את הפירות בהגדלת המשיכה והחשיפה לעסק שמתבטאת ביותר לקוחות וביותר הכנסות.

אני מאמינה שכל אחת יכולה להיות אשת השיווק התותחית שהיא חלמה להעסיק. כי רק בעלת העסק יכולה לעשות את השיווק הכי טוב לעסק שלה. נכון שתמיד אפשר להיעזר בשיחה עם יועצת עסקית ולקבל עצות ורעיונות. אבל מה שעושה את השיווק לתותחי זו את – בעלת העסק. אני מאמינה שאם את מתחברת לעוצמות ולאיכויות שלך ואם המחשבה מכוונת למקום שמתאים לך אז את מזניקה את העסק שלך קדימה. זה תמיד בידיים שלך, לפעמים צריך פשוט לגלות מה מתאים לך ואיך לרתום את כל האיכויות הנהדרות שלך לשיווק. לפעמים זה אומר שיש פה התפתחות אישית שצריך לעבור כדי שזה יקרה. אבל בכל מקרה, כל אחת היא תותחית בשיווק, חלק עוד צריכות לגלות את זה על עצמן.

נו טוב,
רשימה של דברים שעושים רושם 😉

2011

סיימתי קורס מאמנים בכוונה

2011

2016-2018

מנהלת שיווק ופיתוח מוצרים, מנחה ראשית בקייסי קולג'

2016-2018

2018-2019

קורס הכשרת מאמנות לאפקטייות ושנוי הרגלים

2018-2019

2020

מנחה בקורס הכשרת מכוונים בכוונה

2020

Powered by WishList Member - Membership Software

Scroll to Top
× איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן