5 אלמנטים שיכניסו מוטיבציה וחשק לשיווק שלך…

הרבה בעלות עסקים (וגם בעלי עסקים) עושים שיווק כי זה מה שצריך לעשות ולא כי הן נהנות מזה. הן לא יודעות שכשעושים שיווק עם חשק, זוכים לא רק בהנאה מהעשייה אלא גם בשיווק טוב יותר ומושך יותר. כשהשיווק טוב יותר אז הוא גם מצליח יותר ומדרבן יותר להמשיך ולעשות עוד שיווק. במצב כזה קל להתמיד בשיווק וקל לקדם את העסק ולהצליח.

"יופי, נשמע מאוד הגיוני, אבל זה לא כל כך פשוט לשווק עם חשק, לעורר את המוטיבציה. נו, שיווק זה כזה….. לא ממש עושה לי את זה" אני יכולה כבר לדמיין את התשובה שאקבל.

וזה נכון עבור לא מעט בעלות עסקים. אבל החדשות הטובות הן שזה לא חייב להשאר ככה. אני יודעת כי אני בעצמי הרגשתי ששיווק זה הכרח ותו לאו. ועם הזמן זה הפך להיות משהו שאני בוחרת וכיף לי לעשות.

חשק זה עניין שניתן להשפיע עליו ולהעלות את הרמה שלו.

הנה 5 אלמנטים שאם תיישמי בשיווק שלך, מובטח לך שיווק מלא חשק והנאה:

  1. לעשות שיווק מתוך בחירה

ככל שאת תהי זו שמנהיגה את השיווק שלך, בוחרת את הדרך והיעד, החשק שלך יגדל

להגיד "אני בוחרת ב…" במקום: מוכרחים/ חייבים/ ככה צריך/ או ככה זה.

  1. לעשות בהלימה לערכים שלך

ככל שאת תפעלי בהתאם לסולם הערכים שלך, החשק שלך יגדל.

להגיד "זה השיווק שמתאים לי" במקום: "תעזבו אותי, שמישהו אחר יעשה לי את זה בבקשה".

  1. להנות משיווק

ככל שתהני יותר ותתאמצי פחות, החשק שלך יגדל

להגיד "אני נהנית/ אוהבת לשווק" במקום: שיווק זה עבודה קשה/ זה דורש כוח/ מאמץ

  1. לעשות שיווק מתוך אמונה בעצמי

ככל שתאמיני שיש לך את זה, שאת מסוגלת, החשק שלך יגדל

להגיד "אני מסוגלת לשווק" במקום: זה לא אני/ אני לא יכולה/ זה לא בשבילי

  1. לעשות כי זה אפשרי

ככל שתאמיני שאפשר להשיג את היעד, בדרך בה את הולכת, החשק שלך יגדל

להגיד "אני אשיג את זה" במקום: זה לא אפשרי/ זה לא מציאותי

הנחיות ליישום מיידי:

בכל פעם שאת מרגישה שהחשק ירד או פשוט איננו, בדקי איך חמשת החוקים יכולים לעזור לך להעלות את החשק. אפילו אם תתמקדי בהעלאה של רק אחד מן האלמנטים, תראי שהחשק עולה.

מה את יכולה לבחור עכשיו בשיווק? מהי הפעולה שמדוייקת לך כרגע להשגת היעד? שיותר מתאימה לך. האם עשית כאן בחירה והעדפת פעולה מסויימת על פני אחרת או שאת עושה כך כי ככה אומרים/צריך?

איך תעשי את זה כך שתהי שלמה עם מה שאת עושה? לפעמים שינוי (אפילו קטן) בדרך שבה תכתבי או תגידי את הדברים יאפשר לך להרגיש שלמה יותר עם איזשהי נוסחא שלמדת בשיווק ומכירה. איזה שינוי בהבטחה שלך את יכולה לעשות שתרגישי יותר בנוח, איזה שינוי באמירה ירגיש לך יותר מתחשב ומכבד את מי שמולך?

איך את יכולה להנות עכשיו מהשיווק? מה מכניס לך הנאה לעשייה? אולי זה להתלבש שמח ולשים צבע על הציפורניים שיגרום לך לבוא לפגישת המכירה בשמחה, אולי ללכת לשבת בבית קפה ולכתוב את הפוסט יעשה לך את זה? האם את מכניסה הנאה וכיף לתוך הפעולות שלך באופן ייזום?

מה יגרום לך להאמין יותר שאת יכולה? האם את מאמינה ביכולת שלך להגיע ליעד? מה איפשר לך בעבר להגיע ליעדים שהשגת? איפה כבר הצלחת להשיג תוצאות בשיווק ומכירה? מה המשאבים והכוחות שיש בך ועומדים לרשותך כבר היום?

איך תעשי את היעד יותר בר השגה? אם את מרגישה שהיעד הוא רחוק רחוק ממך, קרבי את היעד אליך. יש כאלה שטוב להן לקפוץ למים עמוקים אבל יש כאלה שיוריד להן את הלחץ הנפשי לדעת שאפשר לשים תחנות ביניים ולכוון לשם ולא לקפוץ בבת אחת למים עמוקים. האם את יוצאת מאיזור הנוחות בלי להרגיש שאת מתאבדת שיעית?

בהצלחה,

איטה

שתפו:

מאמרים נוספים

לקבלת בוסט שידחוף את השיווק שלך קדימה (ללא תשלום)

Powered by WishList Member - Membership Software

Scroll to Top
× איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן