מהי תודעת שפע: הגורם החמקמק שמשפיע על התוצאות שלך

איך יכול להיות שאני כל כך טובה במה שאני עושה ובכל זאת חשבון הבנק שלי לא מראה את זה?

איך זה שעשיתי הכל לפי הספר ועדיין לא נרשמו לי לסדנה?

איך זה שאני עובדת כל כך קשה ועדיין לא סוגרת את החודש?

איך זה שאף פעם לא הרוחתי יותר מ… בחודש?

שאלות כאלה עולות לא פעם בשיחות של עם בעלות עסקים שאני מלווה. שאלות מתסכלות כי ההיגיון הרי אומר שיש יחס ישיר בין פעולה לתוצאה. ואז אני בדרך כלל פונה לבדוק את תודעת השפע, יחד עם בעלת העסק

מהי תודעת שפע

אולי נתקלת בעבר במושג הזה 'תודעת שפע', חשוב לי לומר שהמושג עצמו הוא רק מושג.
מה שחשוב להבין שלכל אחד מאתנו יש סט של אמונות, תפיסות, הנחות ומחשבות לגבי שפע בכלל וכסף בפרט (שפע הוא מושג רחב יותר מכסף, אבל לעניין הכנסות, כסף הוא המוקד שלנו כרגע).  

את רוב התפיסות והאמונות שיש לנו על כסף 'קיבלנו בירושה' ובצורה לא מודעת עוד בילדותנו מהסביבה הקרובה שבה גדלנו (ההורים שלנו, השכונה והתרבות שלנו).
למשל דרך משפטים ששמענו כמו:
"כסף לא גדל על העצים"
"מרבה נכסים מרבה דאגה"
"כסף לא קונה אהבה"
"כסף מלוכלך"
ועוד

מצבור האמונות, ההנחות והתפיסות על כסף =תודעת השפע.
לכן תודעת השפע משפיעה על היכולת להכניס כסף בלי שאנחנו מודעים למידת השפעתה. זהו הגורם החמקמק שמשפיע השפעה מכרעת על ההכנסות והרווחים שלך בעסק.

כבר בתחילת הדרך שלי כעצמאית כשראיתי על עצמי שקל לי לצבור את הידע והכלים לשיווק ולמכירה, אבל קשה לי מאוד ליישם את הידע הזה, הבנתי שהסוד הוא לא הידע. מהר מאוד הבנתי שזו לא רק אני וכך התחלתי את המסע שלי בפיתוח שיטה לשחרור מחסומים בשיווק ומכירה.
היום אחרי נסיון עם מאות בעלות עסקים, אני יודעת שכל פריצות הדרך הגדולות שראיתי אצל בעלות עסקים התרחשו קודם כל בראש ורק אחר כך קיבלו ביטוי בפעולות מוצלחות במציאות!

כי מה שקובע את גבול ההכנסות שלך הם גבולות התודעה שלך

אם יש משהו שאני רוצה שתקחי מהסיפור הזה, הוא שהתודעה היא הגורם הכי משמעותי מכל הגורמים להצלחה של עסק, גם בהיבט של הכנסות.

לכן, אם חשוב לך להגדיל יותר את ההכנסות שלך, הדבר הראשון שכדאי לך להשקיע בו הוא התודעה שלך. הדבר הזה שנמצא בין שתי האוזניים שלך.

איך תודעת שפע או תודעת חוסר יכולה לבוא לידי ביטוי בשיווק

החדשות הטובות הן שאת גבולות התודעה ניתן להרחיב

ככל שתתאמני ותסגלי הרגלים של תודעת שפע, תזהי ותשחררי אמונות שמפריעות לשפע להגיע, כך תרחיבי את התודעה ותגדילי את ההכנסות שלך. במאמר איך לפתח תודעת שפע, אני נכנסת לפרטים ברמה הפרקטית.

אם זה מענין אותך, את מוזמנת לבדוק את הפרטים לגבי תכנית האימון נהנות מכסף, מרוויחות יותר. זו תכנית של עשר דקות השקעה ביום. עם תרגילים פשוטים שדורשים מעט מאוד השקעה כל יום, כך שאפשר לשלב את זה עם היומיום העמוס של בעלת עסק וכל שאר התפקידים שלך ואפילו עם החופש הגדול.

עם זאת, חשוב לי לומר: 
אין פתרונות קסם, עבודת תודעה איננה סיפור סינדרלה, לא ניתן להפוך בן לילה מלכלוכית לסינדרלה. אבל בהחלט ניתן להשפיע, לשנות ולהביא לתוצאות שעד כה לא הגעת אליהם בזכות עבודת תודעה נכונה.

תכנית אימון לתודעת שפע
תכנית האימון לתודעת שפע

שתפו:

מאמרים נוספים

לקבלת בוסט שידחוף את השיווק שלך קדימה (ללא תשלום)

Powered by WishList Member - Membership Software

Scroll to Top
× איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן