לפתח תודעת שפע: המסע האישי שלי לתודעת שפע

בואו נדבר לרגע על כסף ועבדות, חופש ושחרור ואיך כל זה קשור לפיתוח תודעת שפע, דרך הסיפור האישי שלי.  אפשר לקרוא על הפרקטיקה של איך לפתח תודעת שפע, כאן

זה הסיפור שגרם לי לשנות תפיסה לגבי כסף ולפתח תודעת שפע

פעם, לפני כמה שנים, כשהעסק שלי היה בתחילת דרכו. לא הייתי מתייחסת לכסף. הרי אני לא צריכה כסף, כי 'כסף זה לא מה שחשוב בחיים'. לא ידעתי כמה אני מרוויחה (או לא מרוויחה) וכמה אני מוציאה. וכמובן גם מתמחרת את העבודה שלי נמוך מדי (העיקר שבכלל מישהו משלם לי).

"אם הכסף לא חשוב לך, איך את מצפה להרוויח הרבה ממנו?"

רצה הגורל ובאותה תקופה הזדמן לי לשחק במשחק עסקי שנקרא פרשביז. במשחק הזה צריך להרוויח כסף ולהגיע ליעד על לוח המשחק. בסיום המשחק אכן הגעתי ליעד, רק שלא הרווחתי כמעט כלום בדרך (כי כאמור, כסף זה לא חשוב).
הייתה לידי מישהי חכמה, שראתה את זה ושאלה אותי: "אם הכסף לא חשוב לך, איך את מצפה להרוויח הרבה ממנו?" 

האם אני משחקת את המשחק של הכסף?

אם הייתן שואלות אותי באותה תקופה, אם אני חיה טוב, היית אומרת לכן שכן. החיים שלי דבש. יש לי כל מה שאני רוצה ויותר.
אבל במונחים של כסף לא היה לי הרבה.

השיקוף הזה, היה לי משמעותי מאוד. הוא גרם לי להבין שיש משהו ביחס שלי לכסף שמונע ממני לשחק את המשחק של הכסף בעולם האמיתי ולהרוויח.

כסף לא קובע את האושר שלי

שאם כל הכבוד לתפיסה שלי, שהאושר שלי או איכות החיים שלי, לא נקבעים על ידי הכסף שיש או אין לי (מה שנכון גם היום). יש שדה שלם של שפע שאני לא פתוחה אליו, לא מחוברת אליו. וכל עוד כך אני חושבת, אני לא ארוויח הרבה ואם בחרתי להקים עסק ולא עמותה או סתם להתנדב, אז אני רוצה עסק מצליח שמרוויח.

לפתח תודעת שפע = לחבר בין רוחניות לחומריות

כך התחיל המסע שלי לאהוב ולהתחבר לכסף. מסע אישי לחבר בין הרוחניות (שמאוד הערכתי) לחומריות (שפחות הערכתי). או במילים אחרות, ללמוד ולהכיר את החוקים הרוחניים של הכסף וליישם אותם במציאות. וכל זה בלי לוותר על הערכים שלי ועל המשפחה שלי ועל כל מה שחשוב לי.

זה מה שאיפשר לי למשל, לחיות שנתיים בגרמניה (לפני יותר מ-5 שנים), להיות כמעט לגמרי לרשות הילדים שלי כשהם היו צריכים אותי, להביא לעולם עוד תינוקת וכל זה בלי שההכנסות שלי יפגעו. פיתוח המיינדסט הזה, הוא גם מה שבתקופת הקורונה איפשר לי להמשיך ולגדול עם העסק. להוציא מוצרים חדשים, לצד קיימים ולהתפרנס ממה שאני אוהבת ולעזור לנשים להגשים את עצמן. 

היום יש לי את הזכות להעביר את זה הלאה וללמד נשים עצמאיות להתחבר לכסף , ליהנות ממנו, לפתח תודעת שפע ובסופו של דבר, גם להרוויח יותר.

שתפו:

מאמרים נוספים

לקבלת בוסט שידחוף את השיווק שלך קדימה (ללא תשלום)

Powered by WishList Member - Membership Software

Scroll to Top
× איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן