conect_marckering113

יש שיווק בדרך שלך, אחר, נוח וכזה שמתאים לך

כן זה אפשרי, וכן זה יכול לקרות אצלך בעסק

 

בואי ללמוד איך להתחבר לשיווק

 

ולשווק את עצמך בדרך הנכונה לך

בטבעיות, בבטחון ובקלילות

ערכה אינטרנטית ללימוד ארבעת שלבי השיטה לחיבור והתיידדות עם השיווק

ההרשמה נסגרה

 

פיתחתי את הערכה הזו, לאחר הצלחת הסדנא, בה לימדתי עשרות בעלות עסקים, בצורה מרוכזת ומתומצתת את כל השיטה בעלת ארבעת השלבים, כדי למצוא את השיווק האחר זה שנכון ומתאים לך שיצית את אש החשק וההתלהבות כשעושים אותו. כעת, לאחר שישה מחזורים של הסדנא, אני יוצאת עם ערכה אינטרנטית, המבוססת על השיטה (בתוספת עוד תרגילים להעמקה), כדי לאפשר לך בעלת עסק חדש או ותיק, להתחבר לשיווק, לעשות שיווק ולהרגיש בטוחה ונינוחה יותר בשיווק ומכירה. פשוט כי אחרת השיווק לא נעשה ואם הוא נעשה הוא לא עובד.כבר מהתרגול הראשון עם הערכה, תחווי פחות קושי ומאמץ ויותר פעולות שיווק ומכירה אותנטיות ומוצלחות. ככל שתתרגלי יותר, תוכלי גם לעשות קפיצת מדרגה משמעותית ביכולות המכירה והשיווק שלך, בהתלהבות ובאנרגיות לשווק.

כדי שאת תוכלי לחוש הגשמה עצמית וסיפוק מעבודה עם יותר לקוחות בתחום בו בחרת לעסוק.

איך להתחבר לשיווק ולשווק את עצמך בדרך שלך, בבטחון, בטבעיות וללא מאמץ?

בעזרת הערכה תגלי ותתחילי לחוות:

high-gloss-r-red-001 copy

את השיטה להתחבר לשיווק, כך שתפסיקי להיות מושפעת מהשם הרע שיצא לשיווק, ותוכלי לעשות שיווק אחר, שנכון לך. ללא מאמץ.

high-gloss-r-red-001 copy

איך להכניס מוטיבציה לשווק, כך שבכל פעם שתחווי ירידה באנרגיות או ש'אין לך כוח', תדעי מה לעשות כדי לעלות חזרה על הסוס ולשווק.

high-gloss-r-red-001 copy

איך לגלות את הדרך הייחודית שלך לשיווק שבה את מרגישה בנוח לשווק את עצמך. כך שתפעלי מתוך חיבור לשליחות שלך ול'אשת השיווק שבפנים' – אותם כוחות ולמתנות שהאל חנן אותך להשפיע בהם טוב וייחודיים לך. כדי שתוכלי לבחור את הטקטיקות, הכלים והערוצים השיווקים הנכונים לך ולהתאימם אליך ולא תצטרכי להתאמץ בנסיון להתאים את עצמך לנוסחא ולשיטות שאינם חלק מעולמך.

high-gloss-r-red-001 copy

איך להפסיק לדחות ולעשות את פעולות השיווק ביום יום, תלמדי איך לתרגם את הדרך הייחודית שלך לפעולות השיווק היומיומיות. כדי שתוכלי לשווק בדרך המתאימה לך ולהיות בעשייה. אלה כלים שתוכלי לחזור וליישם כל פעם שאת מרגישה שמשהו לא עובד לך או תקוע עם השיווק.

high-gloss-r-red-001 copy

איך להעלות את הבטחון העצמי בשיווק ולהרגיש ש'יש לך את זה', כך שתחושי בטחון ונינוחות כשתשווקי.

high-gloss-r-red-001 copy

איך להיפטר מהחשש של 'מה יגידו', כך שיהיה לך שקט פנימי ורוגע עם השיווק שלך בלי התלבטויות, בלי רעשי רקע ובלי מאבקים פנימיים. מפני שתוכלי לתת מענה אמיתי לקולות מבפנים ומבחוץ שגורמים לך לחוש אי נעימות וחשש ולשווק יותר בנינוחות ובטבעיות

 

ההדרכות נבנו כך שכשתתרגלי את הערכה, תתחברי לשיווק, וכבר ת'כלס תיישמי בשיווק שלך, אם בקידום פעולה שעד היום נדחתה, או בביצוע פעולה שיווקית בצורה נכונה וטובה יותר ממה שנעשתה בעבר.

למה אני מתכוונת? הנה כמה דוגמאות למה שקרה למשתתפות לאחר הסדנא:

הגעת הבוקר לסדנה שלך ספקנית…. אני עומדת באותו מקום כבר כמה חודשים. יש לי סדנה מוכנה, מדהימה, שיכולה לקדם הרבה אנשים. יש לי שליחות. אבל משהו חוסם אותי. ממש אין לי חשק לפנות לאנשים ולשווק את הסדנה. אני לא יכולה להאמין שתוך שלוש שעות יחול המפנה שאני מחכה לו כל כך.

איטה יקרה, אני חייבת לומר לך שעכשיו בסוף הסדנה אני מלאת אנרגיה וחשק פשוט רוצה להתקשר לעו"סית ולקבוע איתה פגישה. רוצה לספר לה על התועלות שהיא והחולים במחלקה יכולים להפיק מהסדנה"

דפנה אונגר

 

"אני כותבת לך בגאווה שבעקבות אחה"צ פנוי (הילדים מפוזרים אצל חברים)עשיתי 4 טלפונים, מתוכם קיבלתי 3 מיילים ומתוכם אחת נלהבת! (-:בזמן כזה מד החשק שלי עומד על 9!!

תודה ונשיקות!"

לילך מנטש

 

"רציתי לומר לך תודה על הסדנה האינטימית והמחבקת שהעברת… שמחתי לשמוע ואחר כך להרגיש שיש דבר כזה שיווק בדרך שלך, נוח וזמין ובעיקר לא מאיים. רציתי לכתוב לך כבר באותו היום רק שלא הספקתי כי הייתי עסוקה בסגירת עסקה שממש חיכינו לה שותפתי ואני, פשוט שיחה טובה בלי להרגיש שאני "דוחפת" משהו, אלא בשקט מפיצה את הבשורה ומעבירה הלאה את החיוך שאני רוצה שיהיה לאנשים על הפרצוף כשהם פוגשים במוצרים שלנו."

אפרת לביא, פרולה סטודיו לעיצוב

הערכה כוללת:

 • סדרת הדרכה של תרגילים קצרים ומוקלטים לעבודה עצמית.
 • דפי עבודה להורדה
 • תמלול של כל ההדרכות להורדה (למי שמעדיפה לקרוא במקביל לצפייה, או מהירה יותר בקריאה)

ועכשיו, לרגל השקת הבכורה, של הערכה, שני בונוסים מיוחדים עד ל 15/12

 

bonus-burst-pink001 copy

 • ליווי ותמיכה שלי במסגרת קבוצת פייסבוק מיוחדת שם תוכלי לתרום ולהתרם מכוח הקבוצה, לשתף בהתקדמות, להעלות דילמות, להתייעץ עם שאר החברים וגם לשאול ולקבל ממני משוב על התרגילים. למשך 3 חודשים! שווי הבונוס 360 ש"ח

 • באופן חד פעמי: סדנא לתרגול במפגש פיזי יחד איתי. workshop של שלוש שעות בסוף ינואר. שווי הסדנא: 330 ש"ח


סך שווי כל הבונוסים: 690 ש"ח

עכשיו להשקעה שלך בערכה

 

אחרי שעשרות בעלות עסקים השתתפו בסדנא שהיא הבסיס לערכה זו ושעות רבות של עבודה שהשקעתי כדי ליצור את ההדרכות, ברמה הגבוהה ביותר. אני יכולה להגיד בפה מלא שהערכה הזו נותנת הכי הרבה כלים עם הכי הרבה פשטות ופרקטיות כדי שתוך שלוש-ארבע שעות (אם תתרגלי את הכל ברצף) כבר תפרצי את המחסום הכי הכי בסיסי שמעכב כל כך הרבה בעלות עסק – עם הקונספט עצמו של מהו שיווק ומהי מכירה.

המחיר של להשאר עם השיווק שלך כמו שהוא, משמעותו – את מתאמצת יותר אבל פחות אנשים שיודעים מה את באמת עושה ופחות לקוחות שמגיעים אליך.

מנסיון העבר, לקוחות שנחשפו לשיטה, דיווחו על עלייה בחשק לשווק, כבר מהתרגול הראשון. וככל שמתרגלים את השיטה. ומטמיעים אותה בפעולות היום-יומיות של השיווק, כל הצעדים הקטנים מצטברים לשינוי משמעותי של ההרגשה שלך בזמן שאת משווקת (או מוכרת) ולגידול וצמיחה בעסק שלך מבחינת כמות הלקוחות שלך.

זה היה רק הגיוני שהייתי מתמחרת את הערכה הזו בשווי הערך שלה עבור העסק שלך (אני מהמרת שאפילו גידול קטן בכמות הלקוחות, בזכות הערכה הזו, משמעו הגדלת ההכנסה במאות אם לא באלפי שקלים לעסק ממוצע).

אבל…

יש לי רצון לראות כמה שיותר בעלות עסקים שלומדות ומיישמות את השיטה הזו, כי בשביל זה אני עושה את מה שאני עושה. לכן כשחשבתי על עסק מתחיל או עסק שעוד לא מייצר הכנסות רבות, חשבתי גם על מחיר שיקל עליך את ההחלטה להשקיע בעצמך. למרות שברור לי שהפירות שתקטפי יעניקו לך הרבה יותר מהערך הכספי של הערכה (ולאורך יותר זמן).

לכן ההשקעה שלך בערכה + הסדנא הפיזית + הליווי והתמיכה שלי לשלושה חודשים בקבוצת הפייסבוק:

במקום 1110

עד לתאריך 15/12 תוכלי להנות ממחיר מוזל של:

360 ₪ בלבד

ההרשמה נסגרה

 

SATISF~2

וגם, אני נותנת לך אחריות מלאה!

אני עד כדי כך בטוחה הערכה הזו היא בעלת עוצמה ומשמעותית לדרך שבה את משווקת, שאני מוכנה גם להתחייב על זה. לכן (קול תופים ברקע…), אני מצהירה בזאת:

אם רכשת את הערכה, ראית את ההדרכות ובכל זאת לא היית מרוצה. תוכלי לעדכן אותי תוך 14 יום ותקבלי את כספך חזרה במלואו. מילה שלי.

 

התשלום מתבצע מראש בכרטיס אשראי

לחצי על הכפתור ותעברי לדף תשלום מאובטח

דואר אלקטרוני:
סלולרי:
שם פרטי:
שם משפחה:

"היה לי מחסום להתחיל שיווק בפייסבוק ובמיילים. במהלך הסדנא המחסום נפרץ, בימים אלה התחלתי לעשות דברים. אני התחלתי לשווק את עצמי מתוך גישה שאני אעשה שיווק לפי מה שנכון לי. לפי העקרונות שלי. להשאר נאמנה לעצמי. היום אני רואה בשיווק משהו מהנה ולא קשה."

גילה ברליאה

איפה ומתי

 • הגישה לערכה היא באמצעות האינטרנט, כך שניתן לצפות בהקלטות ולהוריד את החומרים מכל מקום ובכל מכשיר – סמרטפון, טאבלט או מהמחשב, כל שצריך הוא חיבור לאינטרנט.
 • עם הכניסה לערכה, כל תכני הערכה עומדים לרשותך ואת בוחרת מתי וכמה להתקדם, בקצב שלך, בכל זמן שתרצי. ההקלטות וקבוצת הפייסבוק זמינות לך לתרגול, לשאלות ולחזרה עד לשלושה חודשים מזמן האספקה.
 • זמן האספקה – גישה אינטרנטית לערכה תוך שני ימי עסקים ממועד התשלום.

"מהרגע הראשון…. חשתי הקלה גדולה … לדעת שיש לי תכונות שמתאימות לשיווק שבכלל לא ייחסתי לעצמי בעבר והיום אני יכולה לומר את זה בפה מלא 'שיש לי את זה'. הדימוי שיצרתי לעצמי בעקבות זה נתן הרבה מוטיבציה ודרבן… זה הפיח חיים בשיווק והפך נגיש פתאום… זה מיקד אותי שלא אתחיל להתפזר ובגלל שזה הפך לברור זה עורר את החשק ללכת הביתה ולעשות, ברור לי מה לכתוב, המחסום של הכתיבה שהיה אצלי בראש הוא די פרוץ עכשיו….עם ההדרכה של איטה הבנתי איך להפוך את הכתיבה ממעמסה ומשהו שאני דוחה בלי סוף למשהו קליל ומהנה.

אביטל סימון

 

"… לשווק את העסק הופך להיות דבר כייפי ומעניין, שעוזר לי להבין את המטרות שלי ולחוות חזק יותר את האהבה שלי למה שאני עושה – לטפל באנשים, לתקשר עם אנשים…"

מיכל שקד

רוצה לדעת עוד על הערכה?

תלמדי את שיטה בעלת 4 שלבים להתחבר ולהתיידד עם השיווק:

שלב 1:

 • תלמדי להבחין בין שיווק למכירה
 • תלמדי מה הגורמים לחוסר נוחות ולקושי בשיוווק עצמי ואיך לפתור אותם
 • תלמדי איך לא להיות מושפעת מהשם הרע שיצא לשיווק

שלב 2:

 • תלמדי מהם שיווק ומכירה בדרך שלך.
 • תלמדי איך לזהות את הדרך הייחודית שלך לשיווק שמתאימה ונכונה לך
 • תלמדי איך לגלות את 'אשת השיווק שבפנים'
 • תלמדי איך לשווק מתוך שליחות

שלב 3:

 • תלמדי איך ליישם את השיטה במציאות, על פעולות השיווק היום יומיות.
 • תלמדי איך להפוך את המיומנות של 'להתחבר לשיווק' להרגל

שלב 4:

 • תלמדי איך להתמודד עם האתגרים השיווקים שבדרך

Woman shouting into megaphone and glowing energy particles explo

כך שעם התרגול והפיכת המיומנות של 'להתחבר לשיווק' להרגל:

 • תהפכי למנהלת ויוזמת של הפעולות השיווקיות שלך במקום להיות תלויה בשיווק מפה לאוזן
 • תתאימי לעצמך ותיישמי ידע שיווקי שכבר למדת בקורסים, או מאנשי מקצוע שעד היום לא הצלחת ליישם.
 • תחווי יותר מוטיבציה ואנרגיה לשווק, ותעשי הרבה יותר פעולות שיווק ובהצלחה גדולה יותר
 • תרגישי בנוח, טבעית, אותנטית ובטוחה בשיווק שלך ותהני יותר לעשות שיווק

בקיצור, יותר אנשים ישמעו עליך ויותר לקוחות יפנו אליך.

" [יצאתי] חדורת מוטיבציה… [עם] ההבנה והידיעה ששיווק הוא חלק מהעשייה ונמצא שם גם למען הלקוחות. ממליצה להתנסות. לעשות את ההיפוך בראש ולהבין שהשיווק לא מילה גסה"

ליאת פורטוגלי

סיגל ליבנה

tal_michal

יאללה, בואי לשווק בבטחון, בטבעיות וללא מאמץ,

ולהנות מהמחיר המיוחד של 360

 

עד ה- 15/12

מלאי עכשיו את הפרטים ותעברי לדף תשלום מאובטח

או התקשרי 052-8401870
ההרשמה נסגרה

דואר אלקטרוני:
סלולרי:
שם פרטי:
שם משפחה:

 

"הגעתי עם רצון שואף לאפס לשווק את העסק שלי. יצאתי עם תובנות חדשות, עם גישה יותר חיובית לשיווק, ועם רעיון חדש לשיווק. יישמתי אותו בפייסבוק וקיבלתי תגובות המעידות על עניין רב במה שכתבתי…"

ש.ב

מי אני?

free12

איטה טל-אור, אני מסייעת לבעלות עסקים להצליח בשיווק ומכירה. מאמנת עסקית ומנחה סדנאות. מפתחת שיטת ארבעת השלבים לשיווק בטוח, קליל ואותנטי שעובד. הגעתי לזה בעקבות קושי שהיה לי עם השיווק, היום אחרי שעשרות לקוחות כבר למדו ויישמו את השיטה בהצלחה, הגיע הזמן להנגיש את המידע הרב והנסיון שרכשתי לקהל בעלות העסקים בכל הארץ.

 

אם הגעת עד לפה, אולי נשארו לך שאלות שנותרו ללא מענה, אם כן, מקווה שתמצאי מענה כאן

למה דווקא ערכה אינטרנטית?

 

ההצלחה של השיטה הזו, היא זו שגרמה לי לאחרונה לרצות להנגיש את השיטה עבור כל בעלת ובעל עסק שרוצים בכך, ולהסיר את מגבלות המיקום או הזמנים וכל זה במחיר הכי אטרקטיבי שיכולתי. כך בעלת העסק חוסכת את הנסיעה והזמן שבלהגיע לסדנא. היא יכולה לתרגל מתי שנוח לה ובקצב שלה. האינטרנט מאפשר לי לתת גם משוב ותמיכה באמצעות קבוצת הפייסבוק המיוחדת הפתוחה לרוכשי הערכה. כך שמי שרוצה יכולה להעזר גם בקבוצה. בנוסף הוספתי רק הפעם, מפגש פיזי מיוחד לתרגול יחד איתי. כך שיש כאן את הטוב משני העולמות.

למה אני מגבילה את הגישה לערכה לתקופה של 3 חודשים בלבד?

גיליתי שאנשים (וגם אני) דוחים את הלימוד של קורסים אינטרנטים לאחר כך שלא מגיע. יש לי כמה קורסים אונליין ששילמתי עליהן ואני ממש צריכה ורוצה לראות אותם, צפיתי אולי 20% מהקורס, כי "יש לי עוד מלא זמן…" את בטח כבר יכולה לנחש, שבקורסים שבהם הייתה הגבלת זמן כבר צפיתי. מכיוון שהתכנים בערכה הזו כל כך קריטיים להצלחה ולגדילה של העסק, שאני מרגישה מחוייבת לתת את המסגרת הטכנית, הטכנולוגית והפיזית שהכי הכי תגרום לך להפיק מהם את המירב. מבחינתי זה אומר קודם כל לתת לך סיבה ממש ממש טובה לצפות כמה שיותר מהר בהדרכות ולתרגל, כי אחר כך זה נגמר. עם זאת דפי העבודה, והתמלולים ניתנים להורדה למחשב האישי שלך ונשארים אצלך לתמיד.

ואם שלושה חודשים לא מספיקים לי?

אם תרצי להמשיך לקבל את התמיכה במסגרת קבוצת הפייסבוק ולהמשיך לקבל גישה לכל התכנים, תוכלי לעשות זאת בתשלום חודשי נוסף, של 120 ש"ח לחודש.

האם הערכה מיועדת גם לגברים?

 

עד היום כל המשתתפות בסדנאות היו נשים, כמעט כל הקהילה שאני כותבת לה מורכבת מנשים. אבל אני יותר ויותר רואה גברים שמתחברים לתכנים ונרשמים לקהילה שלי. וככל שזה קורה יותר ויותר אני מבינה שיש גם צורך אצל הגברים, שגם להם מגיע. לכן, אם אתה קורא את הפרטים על הערכה ומזדהה, אתה מוזמן להרשם.

תגידי, אפשר לדבר בטלפון ולתת פרטים באופן אישי ולא באינטרנט?

בוודאי, אם מתאים לך יותר לתת את פרטי האשראי בטלפון ולא באינטרנט את מוזמנת להתקשר אלי: 052-8401870

האם את הולכת ללמד בערכה טכניקות ושיטות לשיווק?

ממש לא. ידע או שיטות בשיווק, אלה כלים שאפשר ליישם ולהשתמש בהם באפקטיביות רק אחרי שיודעים מי אני ומה יש לי כאשת שיווק. זה המוקד בערכה – לעשות חיבור נכון עם שיווק במיינדסט.זה המפתח להצלחה בשיווק, עוד לפני הכלים והשיטות והטקטיקות, זו האסטרטגיה. והיא זו שמאפשרת לשווק בקלות, בטבעיות ובבטחון.

כמה זה הולך להיות רלוונטי לעסק שלי באופן אישי ?

אני מאמינה שלכל אחת יש את הדרך הייחודית שלה לשווק. לכן דאגתי לתרגילים המתמקדים בגילוי של הייחודיות וגם לתרגילים שילמדו אותך איך להעביר את הייחודיות הזו ליום יום לפעולות שיווק כמו סטטוס בפייסבוק, כתיבת מאמר או שיחה מכירה. מה שאומר שאת הולכת לתרגל ממש – לא בתיאוריה, את הדברים על רטוב, כדי לקדם מטרה שיווקית שלך.

אני מתלבטת, כי אני עוד ממש בהתחלה של העסק, האם הערכה רלוונטית לי?

אני מאמינה שבנייה נכונה של העסק מתחילה ביסודות חזקים וטובים. זו המהות של הערכה הזו שעוזרת לך לגלות מיהי 'אשת השיווק שבפנים' ומה הדרך הייחודית לך בשיווק. דווקא למי שמתחילה זה יכול לחסוך את כל הטעויות של ההתחלה, לחסוך זמן וכסף על השקעות לא נכונות בשיטות שיווק ומכירה ולהתחיל ברגל ימין. כי מתוך הכרות עם מי שאת ומה שנכון לך קל יותר לבחור מבין מגוון השיטות, הקורסים, הכלים והערוצים את מה שנכון ומתאים לך. עוד יותר חשוב מזה, השימוש בערכה חוסך את הפעמים שדברים נדחים ומתעכבים בשיווק ומונעים ממך להביא עוד לקוחות לעסק.

מה נדרש ממני כדי להפיק את המירב מהערכה?

בשביל לקבל את המירב מהערכה הזו, צריך דבר אחד פשוט – רצון, רצון להגשים את עצמך בעסק שבו בחרת. רצון להביא את הטוב שלך לכמה שיותר אנשים שזקוקים לך. האם את רוצה להגשים את עצמך בעסק שבו בחרת? האם חשוב לך לתת את מה שיש לך למי שזקוק לך? אם ענית בחיוב על כך. אין לי ספק שהערכה הזו תעבוד בשבילך.

ברמה היותר פרקטית, מדובר בהקלטות באורך כולל של כמעט שעתיים, אני מעריכה שמי שרוצה לתרגל את כל השיטה ברצף תדרש ל3-4 שעות סה"כ. עם זאת אני ממליצה לחלק את זה לשניים ולפנות לזה כל פעם כשעה וחצי-שעתיים.

כדי להנות מהמחיר המוזל

מלאי את הפרטים כבר עכשיו

ותעברי לדף תשלום מאובטח

או התקשרי 052-8401870

ההרשמה נסגרה

דואר אלקטרוני:
סלולרי:
שם פרטי:
שם משפחה:

מה דעתך? שמחה תמיד לשמוע

0 comments

Powered by WishList Member – Membership Software

יציאה

Powered by WishList Member - Membership Software

גלילה למעלה